• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Kapelanka

    Kraków » Dębniki » ul. Kapelanka

    • 680 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie 2-pokoje 37,8 m2 ul.Wrocławska | Nowa 5 Dzielnica
    1 / 7
    Mieszkanie 2-pokoje 37,8 m2 ul.Wrocławska | Nowa 5 Dzielnica

    Kraków

    • 741 708 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 37,8 m2, położone w samym centrum Krakowa, przy ulicy Wrocławskiej 53A . Mieszkanie mieści się w apartamentowcu w inwestycji "Nowa 5...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Pielęgniarek

    Kraków » Krowodrza » ul. Pielęgniarek

    • 919 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Pielęgniarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Wola Justowska ul. Emaus

    Kraków » Krowodrza » ul. Emaus

    • 1 750 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. rynek Podgórski

    Kraków » Podgórze » rynek Rynek

    • 639 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kraków – Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m², położone n...

  • Wynajmę stanowisko barberskie
    Wynajmę stanowisko barberskie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nietypowego miejsca,w którym będziesz mógł przyjmować swoich klientów? -To dobrze trafiłeś! Salon Gentleman Barber na mapie Krakowa jest z nami od 10 lat! Nasz salon wyróż...

  • 1 / 4
    2-pok mieszkanie dla pary/pod inwestycję | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 639 716 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 603 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m² w inwestycji przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijaj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4-pok apartament | BEZ PCC | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 863 720 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m² przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijających się czę...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Czarnowiejska

    Kraków » Krowodrza » ul. Czarnowiejska

    • 980 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Dwa jasne umeblowane pokoje dla 4 osób, jasna duża kuchnia z jadalnią z dużą lodówką, łazienka z kabiną, osobne WC. Ogrzewanie - własne piec gazowy dwubiegowy. Koszt wynajmu mies...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Lubomirskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Lubomirskiego

    Kraków

    • 2 015 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 19 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W CENTRUM KRAKOWA w kamienicy po generalnym remoncie cztery pokoje wykończone i wyposażone w wysokim standardzie Aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, dwie łazienki z toaletami,...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki, Słomiana
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki, Słomiana

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem . Dodatkowo do...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska

    Kraków

    • 1 150 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    STARE MIASTO , 64 M2 UL. BONEROWSKA z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką , kuc...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata

    Kraków

    • 1 708 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne po...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 4 699 440 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 16 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA W BRONOWICACH MAŁYCH POSADOWIONA NA DZIAŁCE 6,5 ARA. Parter : dwa lokale usługowe z zapleczami sanitarnymi . Piętro : dwa lokale mieszkalne dwu pokojowe, kuchnie, łazien...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 2 250 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Możliwość budowy do 750PUM, 4 szeregówki w każdej po 2 mieszkania . Działka znajduje się w okolicy ul. Balickiej . Powierzchnia działki 13 ar , objęta miejscowym planem zagospoda...

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Ruczaj, Babińskiego
    1 / 2
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Ruczaj, Babińskiego

    Kraków

    • 4 000 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA Z Prawomocnym pozwoleniem na budowę BUDYNKU USŁUGOWO BIUROWEGO przy ul.Babińskiego .Działka ponad 17 arów ,widoczna z ulicy z doskonałą komunikacją . Powierzchnia użytkowa...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD TRZYDZIESTOAROWA , WIDOKOWA DZIAŁKA SKOTNIKI !!!objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. I linia zabudowy, media...

  • Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny
    1 / 12
    Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny

    Kraków

    • 2 830 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 14 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali...