• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Golina +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 11 264 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo- usługowego....

  • Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków
    1 / 6
    Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków

    Kraków

    • 300 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 65/4 o powierzchni 0,0982 ha (982 m²) położona przy ul. Za Ogrodem w Krakowie (dzielnica Nowa Huta). W cenie sprzedaży oferowany jest ró...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec

    Kraków

    • 2 350 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody - Żabiniec Cenna lokalizacja: - Bliskość Centrum i Starego Miasta - Dworzec Główny - Autobus i Tramwaj - Uczelnie: Rolnicza, Politechnika,...

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Kostaneckiego
    1 / 16
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Kostaneckiego

    Kraków

    • 3 780 000 zł cena
    • 1 491 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA BUDOWLANA PIASKI WIELKIE!!!Bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, Wydziału Farmacji UJ i akademików UJ, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budown...

  • Działka budowlana Swoszowice 12 ar.
    Działka budowlana Swoszowice 12 ar.

    Kraków

    • 888 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, ustawna, płaska działka budowlana MN - idealna pod wymarzony dom czy bliźniaka, powierzchnia ok 1200 m2, własność pełna z KW. Front działki 25 m2 i długość ok 48 m2. Działk...

  • Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,
    1 / 3
    Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,

    Kraków

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 10ar- 1000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -Prostokątny kształt -39m szerokości , 26 metrów długości -Media w drodze lub na działc...

  • Dom 700 m²
    1 / 6
    Dom 700 m²

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy ul....

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,

    Kraków

    • 7 725 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowo wybudowana kamienica położona przy ul. Rakowickiej ! Budynek wykończony w wysokim standardzie i przygotowany pod adaptację na konkretną działalność, zarówno pod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z dużym potencjałem biznesowym, wolnostojący
    1 / 16
    Dom z dużym potencjałem biznesowym, wolnostojący

    Kraków

    • 1 070 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM Z DWOMA NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI (energooszczędny i przestronny) z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w dzielnicy...

  • 4-pokojowe mieszkanie z balkonem odbiór IV kw. 2026

    Kraków

    • 850 133 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokoje / 45 m2 / Nowe Branice / Kraków

    Kraków

    • 546 595 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kord...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, przestronne mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Kordylewskiego. Mieszkanie znajd...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kraków

    • 500 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32,28m2 z dużym balkonem położone w bloku czteropiętrowym bez windy. Osiedle Na Kozłówce w cichej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja 5 mi...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57 m2, zlokalizowane na I piętrze 4-piętrowego budynku z 2002 roku przy ul. Raciborskiej, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj. Mieszkan...

  • Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi
    Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OLSZA , DZIAŁKA OKOŁO CZTERECH ARÓW W REJONIE UL. BROGI Z DOMEM DO WYBURZENIA LUB ODBUDOWY ( około 170 m kw) PLAN ZAGOSPDAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINN...

  • Łagiewniki ,ul Zakopiańska  komercja, działka 400m2
    1 / 16
    Łagiewniki ,ul Zakopiańska komercja, działka 400m2

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

        Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  lokalu w dzielnicy Podgórze, Łagiewniki .  Biuro, usługi, handel, a może jakaś niewielka pro...

  • Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia
    1 / 15
    Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia ładne mieszkanie 39 m2 w dobrej lokalizacji. Kraków Krowodrza Prądnik Biały ul. Pigonia. Mieszkanie na 11 piętrze 11-to piętrowego budynku z la...

  • Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie
    1 / 12
    Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W zimie słoneczna, a w gorące lato w cieniu natury, piękna, po generalnym remoncie garsoniera na 2 p. w 4 p. bloku. Położona niemal w centrum miasta tuż obok Wawelu, Wisły, do rynk...

  • Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta
    1 / 14
    Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta

    Kraków

    • 5 550 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eng below Do wynajęcia wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa – bezpośrednio przy Błoniach Krakowskich i Parku...

  • Działka Przemysłowo-usługowa Rybitwy 45 ar - Kraków.
    Działka Przemysłowo-usługowa Rybitwy 45 ar - Kraków.

    Kraków

    • 2 550 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 567 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA !!! DZIAŁKA O POW. 45 ARÓW, KOMERCYJNA POWIERZCHNIA RYBITWY. Działki o pow. 45 arów, komercyjna powierzchnia. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Bazarowej w sąsiedztwie...