• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Floriańska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Floriańska

    • 2 500 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 24 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Floriańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Karola Szyman...

    Kraków » Krowodrza » ul. Szymanowskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szymanowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Lenartowic...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Lenartowicza

    • 539 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa okolice Radia Kraków, 10 minut spacerem do Rynku. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Smoleńsk

    Kraków » Stare Miasto » ul. Smoleńsk

    • 2 949 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 26 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować apartament w Krakowie w nowopowstałym apartamentowcu przy ulicy Smoleńsk Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi oferta...

  • Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie
    1 / 4
    Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25 M2 plus piwnica na os. Wysokim w Krakowie. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane pętle autobusowe i tramwajowe. Pełna infrastruktura. W p...

  • Trzy niezależne mieszkania w sercu Starego Miasta

    Kraków » Stare Miasto » ul. Zyblikiewicza

    • 1 870 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 19 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    ENGLISH BELOWZ przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej części Krakowa, w samym sercu Starego Miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego...

  • Duże mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu Serenady

    Kraków » Nowa Huta » os. Osiedle Kombatantów

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze w...

  • Świetna lokalizacja! Dom 170 m², działka 15a!

    Kraków » ul. Poronińska

    • 1 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący 170 m² na 15-arowej działce – Kraków, Opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m², położony na duż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo Piastowsk...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo Solidarności

    • 340 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Janowa Wola

    Kraków » Podgórze » ul. Janowa Wola

    • 627 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Janowa Wola. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Batorego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Batorego

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Cieszyńska

    Kraków » Krowodrza » ul. Cieszyńska

    • 275 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cieszyńskiej i Nowego Kleparza.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Syrokomli

    Kraków » Krowodrza » ul. Syrokomli

    • 1 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Piwna

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 1 696 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stro...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 559 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 13 552 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z: k...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 8 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY / BIUROWY W DZIELNICY BRONOWICE MAŁE. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m² w stanie deweloperskim...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 8 600 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Ob...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 4 454 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal na Starym Mieście. Ofertowana nieruchomość to kameralne biuro położone na II-piętrze kamienicy. Do lokalu prowadzi wejście w oficynie budynku...