• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 31 890 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal 291,15 m 2 w biurowcu klasy A zlokalizowanym przy ul. Tishnera w Krakowie. Lokal o powierzchni 275m 2 netto usytuowany jest na I- piętrze repre...

  • Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras parter
    1 / 16
    Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras...

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Malborskiej, w 4 piętrowym bloku z luźną zabudową, w koło dużo zieleni, parki, chodniki, place zabaw i sportowe (siłowania...

  • kawaleria 31m-Czyzyny.
    1 / 10
    kawaleria 31m-Czyzyny.

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam na wynajem kawalerkę 31m na Czyżynach. Kawalerka znajduję się na 2 piętrze w bloku z windą. Klimatyzacja, płyta indukcyjna,pralka, mikrofalówka, piekarnik,wielka szafa przesuwn...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Ambrożego...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Grabowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa Stare Miasto, 10 minut spacerem do Rynku. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze zad...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały ul. Imbramowska

    Kraków » Krowodrza » ul. Imbramowska

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Imbramowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Wynajmę pokój 17m na ul.pana Tadeusza
    1 / 5
    Wynajmę pokój 17m na ul.pana Tadeusza

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę pokój 17m na Podgórzu rondo Kuklińskiego -Nowohucka koło nowych korporacji,ul.Pana Tadeusza,stare budownictwo.

  • Niezależne dwupokojowe mieszkanie (salon, balkon, ogród)
    1 / 16
    Niezależne dwupokojowe mieszkanie (salon, balkon, ogród)

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia niezależne mieszkanie 60 m2 + garderoba ok. 3m2. Mieszkanie dla 1 - 4 osób, dwa niezależne pokoje, salon, kuchnia, łazienka, dwa balkony, spiżarka na 1 piętrze domu je...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  HALA  - Czyżyny HALA: - dostępna powierzchnia magazynowa na parterze o powierzchni około 106 metrów - wysokość hali 4,6 m, najniższy punkt około 2,8 m - brama wjazdo...

  • Dom Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 1 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji Kraków- Grębałów. Cała inwestycja obejmuje 4 domy w zabudowie bliźniaczej. Budyn...

  • ideale dla rodziny-przestronne, 2 balkony, komórka

    Kraków » Dębniki » ul. Czerwone Maki

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m², zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowani...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 4 185 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 85,4 m2 na 1 piętrze - 3 pomieszczenia - ładne, wyremontowane biuro - łazienka i kuchnia w częściach ws...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 481 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonom...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Podgórze Duchackie ul. Polonijna

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Polonijna

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Polonijnej i Wielickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stron...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 17 500 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia niezależny obiekt, halę produkcyjną, magazyn o łącznej powierzchni ok. 700m2. Lokalizacja: Kraków, Podgórze, Płaszów Na całkowitą powierzchnię ok...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 629 756 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 611 665 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składając...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 950 105 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Do sprzedania komfortowe 4pokojowe mieszkanie o pow.62m2 położone na parterze 3 piętrowego bloku. Mies...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 4 480 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Frontowy , doskonale widoczny lokal o powierzchni 64m2 składający się z 4 pomieszczeń . Wysoki PARTER Z PODJAZDEM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . Ogrzewanie gazowe . Blok kameralny 4 pięt...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 13 570 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL BIUROWY: - 295 m na piętrze - duża ilość małych pokoi - klimatyzacja - zaplecze socjalne - dostępne miejsca postojowe  Opłaty: Czynsz: 46 zł netto za m2 lokalu Opłata eksplo...