• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 889 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Kazimierza Pużaka

    Kraków » Krowodrza » ul. Pużaka

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza

    Kraków

    • 529 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 18 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. M...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 972 500 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 35 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO REJON UL.GARNCARSKIEJ. DUŻE MIESZKANIE 120m kw. KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ W TEJ KAMIENICY. W bliskości różnorodność usług komercy...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65m 2 położony na II piętrze w jednym z budynków w okolicy PKP Cargo. Lokal składa się z: jednego przestronnego pokoju biurowego z wydz...

  • Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią i piwnicą!

    Kraków » Bieńczyce » os. Osiedle Kalinowe

    • 590 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne 2 pokoje z dużą kuchnią i piwnicą | Os. Kalinowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę codziennego użytkowania, praktyczny układ i bardzo dobrą lokalizac...

  • Jedyna taka nieruchomość w Krakowie !

    Kraków » Nowa Huta » ul. Niebyła

    • 3 900 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m², zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część mieszkalną (...

  • mieszkanie 70 m2 do wnajecia
    mieszkanie 70 m2 do wnajecia

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 2 spokojnym studentkom /studentom/ w domku jednorodzinnym w Śródmieściu /ok. ul. Mogilskiej/ Są to dwa oddzielne pokoje ,kuchnia łazienka , osobno...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Stanisława Augusta Poniatowskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Stanisława Augusta Poniatowskieg...

    Kraków

    • 1 390 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA HUTA DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ!!! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu,...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Trzy niezależne pokoje. Fantastyczny widok! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania trzypokojowe mieszk...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SWOSZOWICE , ponad 18 arowa działka , pod kameralną inwestycję . Droga dojazdowa wewnętrzna ślepa. Według planu zagospodarowania możliwość budowy budynków wolnostojących lub w zab...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 17 350 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  biuro  w nowoczesnym budynku - w świetnej lokalizacji na południu Krakowa  - powierzchnia około 150 m lub 347 m  - lokale na 2 piętrze - kuchnia i łazienka na wyłącz...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 10 123 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone...

  • Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków
    Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Chałupnika w Krakowie, idealne dla pary lub singla, świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej (szybki dojazd do cent...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Frontowy , doskonale widoczny lokal przy ul. Bronowickiej. Około 64m2 składający się z 3 pomieszczeń. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jest PODJAZD DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . Ogrzewa...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz,

    Kraków

    • 26 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 3 piętrowa kamienica z hotelem i hostelem w centrum Kazimierza ! Opis: - Recepcja na parterze - Wyremontowany i gotowy do zamieszkania - Świeży remont we wszystkich p...

  • os.Kazimierzowskie 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 8
    os.Kazimierzowskie 2 pokojowe mieszkanie

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os Kazimierzowskim opow 37 m2. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku z windą. Blok 10 piętrowy, monitorowany. Miejska woda z mpec. Zapraszam do...

  • 170m2, piwnica, lokal użytkowy, ARIAŃŚKA
    1 / 5
    170m2, piwnica, lokal użytkowy, ARIAŃŚKA

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komun...

  • Lokal użytkowy Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Grzegórzecka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Grzegórzecka

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bez wynagrodzenia od KUPUJĄCEGO , Ulica GRZEGÓRZECKA/ Łazarza . Bardzo blisko Hali Targowej lokal usługowy w zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Idealny na usługi , biuro , gabine...

  • Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe,dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone w Starej Krowodrzy– jednej z najbardziej prestiżowych,zielonych i klimatycznych dzielnic Krakowa, związanej z...