• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 8 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 143 m² - Ruczaj, Kraków Opis: - parter - witryna - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - parking Opłaty: - czynsz najmu: 59,00 zł/m² - opłata serw...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Józefa Ignacego Kraszewskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Józefa Ig...

    Kraków

    • 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY  Świetna lokalizacja, centrum Krakowa  LOKAL: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4  lokali  o wielkości 16,8m2 BUDYNEK: - estetycznie wyko...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. gen. Romana Sołtyka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sołtyka

    • 648 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sołtyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Grzegórzecka|Wiślane Tarasy|Kawalerka do wejścia!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Grzegórzecka

    • 820 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie.Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji "Wiślane Tarasy 2....

  • Kraków - Nowa Huta - bliźniak gotowy
    1 / 10
    Kraków - Nowa Huta - bliźniak gotowy

    Kraków

    • 869 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ZAKUP: BEZ PROWIZJI BEZ PCC BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Dom w zabudowie dwulokalowej zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta nieopodal ul. Igołomskiej w otoczeniu luźnej zabudowy...

  • Dom gotowy Nowa Huta
    1 / 16
    Dom gotowy Nowa Huta

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie sprzedaż- kameralna inwestycja składająca się z budynku w zabudowie dwulokalowej zlokalizowany w spokojnej części Krakowa, w Wadowie w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodz...

  • NOWE 2 pokoje, wysoki standard ul. Dąbska
    1 / 7
    NOWE 2 pokoje, wysoki standard ul. Dąbska

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 39m2 Pierwsze piętro z 5. Winda. Składają się: - salon z aneksem kuchennym ok 18m2 - sypialnia ok 9m2 - łazienka, - przedpokój z pojemną szafą z lustrami - ogrzew...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pok 40 m2, cieple ciche, niski czynsz
    1 / 11
    2 pok 40 m2, cieple ciche, niski czynsz

    Kraków

    • 2 190 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i ciepłe mieszkanie na 2 piętrze w nowym bloku. 1pok 9m2, 2pok. ok. 18m2 z aneksem. Ciche, słoneczne, spokojna okolica ze świetna infrastrukturą (sklepy careffour...

  • 2 pork 40m2, Dąbska 18 Kraków
    1 / 7
    2 pork 40m2, Dąbska 18 Kraków

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme bezposrednio, superkomfortowe dwupokojowe mieszkanie 40m2 na 1 pietrze apartamentiwfa przy ul. Dąbskiej 18 K Duzy salon z w pelni wyposazonym aneksem kuchennym, sypialnia...

  • Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak

    Kraków

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 11 744 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia showroom, lokal usługowo-ekspozycyjny dla branży wykończeniowej o pow. netto 172,08m 2 i pow. 180,68m 2 położony na I piętrze w V piętrowym biurowcu klasy A w oko...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki rynek pierwotny

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 2 047 752 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 11 906 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania showroom lokal usługowo-ekspozycyjny dla branży wykończeniowej o pow. 172,08m 2 położony na I piętrze w V piętrowym biurowcu klasy A w okolicy pętli tramwajowej w...

  • sprzedam działkę
    1 / 4
    sprzedam działkę

    Kraków

    • 290 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki położone w Krakowie (Podgórze, Bieżanów Drożdżownia) o wielkości 22 ary (każda z działek po 11arów). Działki mają bezpośredni dostęp do ulicy Pronia, w pobliżu wzg...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Kraków

    • 690 000 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 98 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w Krakowie (dzielnica Podgórze, Bieżanów Drożdżownia) o wielkości 6, 91 m ( nr 96/11 obr 102)Działka płaska, w pierwszej linii zabudowy. Działka z jednej...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Krakowie z garażem i komórką lok
    1 / 5
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Krakowie z garażem i komórką lok

    Kraków

    • 621 720 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Justyny Pacholik - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzących w skład masy upadłości...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie sprzedam

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa, duza garsoniera z możliwością wydzielania sypialni. Powierzchnia 66m, uzytkowa 44,Nowa kuchnia, Mieszkanie piekne z widokiem na Stare Miasto do wejśc...

  • Al. 29 Listopada/ Biura/usługi
    1 / 6
    Al. 29 Listopada/ Biura/usługi

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale biurowe o różnych powierzchniach zlokalizowane w budynku przy Al. 29 Listopada 170. Wjazd od Al. 29 Listopada oraz ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. W pobliżu znajduje si...

  • NOWE > 66,51 M2 > 3 POKOJE > PARTER
    NOWE > 66,51 M2 > 3 POKOJE > PARTER

    Kraków

    • 592 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SZCZEGÓŁY LOKALU CENA 592 000 zł NUMER: 1A15  METRAŻ: 50,94 m2 POKOJE: 3 PIĘTRO: 1 > Typ kuchni: aneks > Okna: PCV > Parapet: konglomerat > Cena brutto m. p. w garażu podzie...

  • Sprzedaż zamiana willi w Krynicy Zdroju na mieszkania Kraków
    1 / 9
    Sprzedaż zamiana willi w Krynicy Zdroju na mieszkania Kraków

    Kraków

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Sprzedam willę z pokojami na wynajem w przepięknym uzdrowisku,jakim jest Krynica Zdrój. Budynek w środku po kapitalnym remoncie hydrauliki,instalacji elektrycznej,ścian ,podłóg,now...