• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo gen. Stan...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo gen. Stanisława Maczka

    • 499 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda gen. Maczka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 3 278 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 57m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa się z jednego pokoju z doprowadzo...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Dietla
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Dietla

    Kraków

    • 589 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 32 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 18 m². Mieszkanie w samym centrum Krakowa Po generalnym remoncie Antresola-sypialnia. Idealnie nadaje się na dla singla, pary lub pod...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Skarżyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Skarżyńskiego

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, Czyżyny, ul. Skarżyńskiego Na sprzedaż przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,70 m², położon...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Dąbska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Dąbska

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe | 40 m² | Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , poło...

  • Powierzchnia biurowa Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Zakopiańska
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęc...

    Kraków

    • 9 200 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów

    Kraków

    • 830 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Mistrzejowic - Os. Piastów Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne i ustawne mieszkanie o p...

  • Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta
    1 / 2
    Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta

    Kraków

    • 1 340 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 856 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek zlokalizowanych na terenie Krakowa Nowej Huty, os. Krzesławice: - nr działek: 264/3, 264/4 oraz 2/3 udziałów w 264/2 (nieuzbrojone, częściowo ogrodzone) -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z działką na Woli Justowskiej
    1 / 16
    Dom z działką na Woli Justowskiej

    Kraków

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duży dom usytuowany na dużej działce w dzielnicy Wola justowka pod Lasem Wolskim na willowym zacisznym osiedlu, zabudowanymi willami,oraz domami wolnostojącymi u podnóża Lasu Wolsk...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Dworcowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Dworcowa

    Kraków

    • 824 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Kraków -Podgórze/Płaszów , mieszkanie 2- pokojowe ok. 48,01 m2! Mieszkanie do...

  • Lokal użytkowy , Wieliczka
    1 / 11
    Lokal użytkowy , Wieliczka

    Kraków

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    -Hala wysokiego składowania -Szeroki wjazd dla dużych aut typu TIR -Działka 95ary USŁUGOWA Hal produkcyjno magazynowo biurowa o powierzchni około 1176m2. Przestrzeń podzielona...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem. Dwa niezależne pokoje! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, Kozłówek ul. Okólna...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz

    Kraków

    • 980 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Przestronne, nowoczesne mieszkanie z balkonem - Podgórze / ul. Przewóz Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej częś...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA ZAKAMYCZE !!! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźn...

  • Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym
    1 / 7
    Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pokój 11,m2 w mieszkaniu dwupokojowym do wynajęcia przy ul.Kobierzyńskiej 120(Ruczaj)Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przy budynku parking.Wjazd na pilota przez bram...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 1 243 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni blisko 18 m 2 , zlokalizowany na Podgórzu, w bliskim rejonie ulic Lipskiej i Saskiej. Składa się z pomieszczenia biurowego o powierzchn...

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Cegielniana
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Cegielniana

    Kraków

    • 1 249 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolny od zaraz . Oszczędny dom o powierzchni 109m2 który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest garaż murowany z dodatkowym pomie...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 16 800 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m² , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpo...

  • ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2
    1 / 6
    ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią 36m2 na IIIp w budynku 4-piętrowym.Mieszkanie po remoncie,odnowione i umeblowane.Kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD.W...

  • Komfortowe przestronne 148m2 | ogród | parking | Kraków
    Komfortowe przestronne 148m2 | ogród | parking | Kraków

    Kraków

    • 1 069 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz kameralnej alternatywy dla tradycyjnego mieszkania, gdzie masz tylko jednego sąsiada? To jest to! KONTAKT: [tel] Przestronny, 3-poziomowy lokal w wolnostojącym budynku (ty...