• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Ruczaj | 2 pokoje | Balkon | Kameralna Inwestycja!

    Kraków » ul. Bułgarska

    • 480 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bułgarskiej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 35,79 m2 znajduje się na II piętrze w II piętrowym odnowionym budynku z 196...

  • Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY STARE DĘBNIKI !!! Rejon ulicy Pietrusińskiego, spokojna, zielona okolica. Dwupiętrowy, podpiwniczony. Na parterze: przestronna, całkowicie otwarta przestrzeń z cz...

  • Dom w zabudowie szeregowej – 5 pokoi.

    Kraków » ul. Wrobela

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa:138,48...

  • budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna
    1 / 5
    budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna

    Kraków

    • 2 340 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 006 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    witam sprzedam lub wynajmę lokal położony bezpośrednio przy Zakopiańskiej w Krakowie. Blisko autostrady , dogodne połączenie we wszystkich kierunkach. Budynek w pierwszej linii wid...

  • Wynajmę przytulną kawalerkę w Krakowie
    1 / 7
    Wynajmę przytulną kawalerkę w Krakowie

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę 18m w Krakowie w Borku Fałęckim. Mieszkanie nowe, wykończone, wyposażone w sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania. Składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i...

  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Czyżyny, al. Jana Pawła II
    1 / 2
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, Czyżyny, al. Jana Pawła II

    Kraków

    • 6 000 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 4 035 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    CZYŻYNY AL. JANA PAWŁA II ok. 15 AR ZGODNIE PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO tereny zabudowy usługowej z przeznaczeniem pod USŁUGI między innymi pod akademik, hotel, biurowi...

  • Loft z garażem w centrum Krakowa!

    Kraków » Krowodrza » ul. Lubelska

    • 1 690 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy loft z otwartą antresolą, zlokalizowany w prestiżowej części Krakowa – Krowodrzy, przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim pię...

  • Lokal Kraków Krowodrza rynek pierwotny

    Kraków » Krowodrza

    • 6 422 500 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealne Lokale Usługowe na Krowodrzy - Kraków, Szukasz strategicznej lokalizacji pod biznes w Krakowie? Inwestycja na Krowodrzy to doskonały wybór. Oferu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kurdwanów ul. Turniejowa

    Kraków » Podgórze » ul. Turniejowa

    • 790 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Turniejowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. Rozalii Celaków...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Celakówny

    • 525 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Celakówny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Berka Joselewicza

    Kraków » ul. Joselewicza

    • 897 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Berka Joselewicza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 740 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Zwierzynie...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Zwierzyniecka

    • 645 999 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować apartament w Krakowie, w pobliżu ul. Retoryka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Nawojki

    Kraków » Krowodrza » ul. Nawojki

    • 950 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nawojki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 1 200 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Basztowa

    Kraków » Stare Miasto » al. Basztowa

    • 915 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 22 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Basztowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Ruczaj

    Kraków » Dębniki » ul. Ruczaj

    • 716 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Ruczaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Długosza

    Kraków » Podgórze » ul. Długosza

    • 655 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 23 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 1 500 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....