• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Sprzedam dom bliźniak 180m
    1 / 16
    Sprzedam dom bliźniak 180m

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 6,5 arowej po remoncie w 2019r,i 2023r, Dom 9 pokojowy z czteroma łazienkami Płaski dach z lekkim spadem blacha. Piwnica –( pokój...

  • Dom Kraków Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec

    • 5 500 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 18 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż ekskluzywna, nowoczesna willa o powierzchni 294,91m 2 położona na działce o pow. 6,67a w malowniczych Przegorzałach. Unikatowa okazja na zamieszkanie w perełce...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU W KRAKOWIE PRZY UL.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m², idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu!...

  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków
    1 / 6
    Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Garsoniera w stanie deweloperskim – II piętro, ul. Skałeczna – Kraków, Kazimierz Oferujemy do sprzedaży garsonierę w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na drugim piętrze kameraln...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Władysława Łokietka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania położonego na parterze w II - piętrowym budynku przy ulicy Łokietka (Krowodrza - Prądnik Biały) w Krakowie. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Władysława Łokietka
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do prezentacji 3 - pokojowego mieszkania położonego na I i II piętrze w II - piętrowym budynku przy ulicy Łokietka (Krowodrza - Prądnik Biały) w Krakowie....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Warneńczyka

    Kraków » Podgórze » ul. Warneńczyka

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Serkowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokojowe nowe, gotowe do wejścia z balkonem!

    Kraków » ul. Sławka

    • 1 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    .Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrow...

  • Ekskluzywny apartament w Angel City!!!
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w Angel City!!!

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 22 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni ponad 53m2, zlokalizowany w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego z częścią jadalną...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Trockiego

    Kraków » Podgórze » ul. Trockiego

    • 695 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KLINY DZIAŁKA W DRUGIEJ LINII ZABUDOWY!! przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. Media w...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Chałubińskiego

    Kraków » Swoszowice » ul. Chałubińskiego

    • 6 100 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 3 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej . Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja ....

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza rynek pierwotny ul. Wybickiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Wybickiego

    • 795 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowo-usługowa przy - Kraków, Krowodrza Jeśli szukasz miejsca, które łączy miejski komfort z nowoczesną architekturą - właśnie je...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Kraków

    • 135 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo pękną działkę ROD Hermes w Kraków Balice zadbana piękny domek murowany z balkonem i tarasem w pełni wyposażony łazienka, kuchnia na poddaszu 2 pokoje działka nasadz...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk

    Kraków » Stare Miasto » ul. Smoleńsk

    • 439 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    W pobliżu Wawelu . Mieszkanie ponad 33,2m2 ,składa się z holu , łazienki . garderoby , kuchni otwartej oraz pokoju z wyjściem na balkon o pow. 3m2. Wymieniona instalacje i piony...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 552 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skład...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 247 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. brutto 116.83 m 2 i pow. netto 86.54 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skł...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 690 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 10 741 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. brutto 214,43m 2 i pow. netto 204,22m 2 usytuowany na VIII (ostatnim) piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal...

  • Dom Kraków Nowa Huta, Grębałów ul. Darwina

    Kraków » Nowa Huta » ul. Darwina

    • 1 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Podwyższony stan deweloperski ,dwa miejsca postojowe w promocyjnej cenie. Dom w zabudowie bliźniaczej ,ocieplony , otynkowany , ogrodzony z bramą wjazdową na pilota. Instalacje...