• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Twardowskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Twardowskiego

    • 1 685 600 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    STARE DĘBNIKI!!! TRZYPOKOJOWE , PRAWIE 100 m kw. Pierwsze piętro w kamienicy, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wygodny rozkład: duży salon, dwa pokoje, hol, kuchnia i łazienk...

  • Mieszkanie Kraków rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » ul. Rydlówka

    • 1 194 174 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Kukla Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Murapol Mateczniq. Lokalizacja: Murapol Mateczniq to inwestycja zlokalizowana nad rzeką W...

  • Mieszkanie Kraków rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » ul. Rydlówka

    • 1 000 176 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 23 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Topolowa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Topolowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Topolowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków ul. Augustiańska

    Kraków » ul. Augustiańska

    • 6 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na malowniczym Kazimierzu, które kusi nowoczesnością oraz doskonałą lokalizacją. Budynek, zostal wyremontowany iodd...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 869 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Dekerta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków ul. Augustiańska

    Kraków » ul. Augustiańska

    • 8 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przepięknego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Augustiańskiej, usytuowanego w sercu krakowskiego Kazimierza. To miej...

  • Mieszkanie Kraków ul. Kujawska

    Kraków » ul. Kujawska

    • 2 248 207 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 25 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej inwestycji, blisko Placu Axentowicza przy ulicy Kujawskiej w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie, o łącznej powierzchni 89,57 m, dostępne j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Teligi

    Kraków » Podgórze » ul. Teligi

    • 940 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Teligi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Macieja Dębskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dębskiego

    • 5 000 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 863 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 60 ARÓW , PODGÓRZE , OPATKOWICE. JEST KONCEPCJA NA ZABUDOWĘ 12 SZEREGÓWEK 3 KONDYGNACYJNYCH Z PODDASZEM I LUKARNAMI DACHU . POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 3820M2 . POD PLANEM ZA...

  • Działka Kraków Podgórze, Rybitwy ul. Wrobela

    Kraków » Podgórze » ul. Wrobela

    • 5 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA 15 AROWA RYBITWY!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbol KP i przeznaczona pod Tereny obiektów i urządzeń komunikacji. Jako przeznaczenie dopuszcz...

  • Magazyn do wynajęcia Kraków
    1 / 5
    Magazyn do wynajęcia Kraków

    Kraków

    • 25 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel oferuje do wynajęcia magazyn - wiata 127m oraz 116 m, magazyn 108m, magazyn I piętro 585m, magazyn II piętro 581m , piwnica 420m. Dwie bramy wjazdowe na teren obiektu....

  • Coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice
    1 / 5
    Coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice

    Kraków

    • 680 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstaw...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice ul. Akacjowa

    Kraków » ul. Akacjowa

    • 790 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Akacjowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Śródmieście, Dąbie ul. Nowohucka

    Kraków » ul. Nowohucka

    • 60 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    POD HANDEL , USŁUGI , HEKTAR okolica ul.Nowohuckiej / Dąbie . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy aż 70% terenu budynkami wysokimi do 20m....

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Strzelców

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Strzelców

    • 1 110 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Trzypokojowe prawie 70 metrowe z balkonem. Pokój z aneksem kuchennym wydzielonym ażurową ścianą z jadalnią , dwa niezależne pokoje , łazienka z toaletą , komórka W pełni wykończon...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 26 295 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia industrialny lokal biurowy o pow. całkowitej wynoszącej 365,21m 2 i pow. użytkowej wynoszącej 341,32m 2 usytuowany na parterze w budynku biurowym w okolicy ul. G...

  • Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami
    1 / 14
    Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami

    Kraków

    • 2 185 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kraków- Łagiewniki, ul. Deotymy 3 – piętrowy dom z poddaszem użytkowym w miłym otoczeniu – w pobliżu dużo zieleni. W latach 2009 -2011 roku przeprowadzono gruntowną moderniza...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Cedyńska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Cedyńska

    • 690 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cedyńskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Studencka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Studencka

    • 1 060 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...