• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • 2-pokojowe z klimatyzacją - Kraków - bezpośrednio

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie w Krakowie ( ul. Mierzeja Wiślana 6B ) położone niedaleko zalewu Bagry (plaża, tężnia). Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze, jest w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze Duchackie ul. Nowosąd...

    Kraków » Podgórze » ul. Nowosądecka

    • 760 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Dwupokojowe mieszkanie dla studentów - początek ul J. Lea
    1 / 8
    Dwupokojowe mieszkanie dla studentów - początek ul J. Lea

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Jasne dwupokojowe umeblowane mieszkanie dla studentów wynajmę. Mieszkanie jest na początku ul. J. Lea. - składa się z dwóch umeblowanych pokoi, dużej kuchni z jadalnią - dużą lodów...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony ul. Marchołta

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Marchołta

    • 2 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Komfortowy apartament w stylu studio na Prądniku Czerwonym. Brena Nieruchomości poleca do wynajmu mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,8m2 na ulicy Marchołta w Krakowie....

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 698 040 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    - Bezpośredni zakup od dewelopera. - 0 zł prowizji. - 0 zł podatku. - 0 zł za obsługę kredytową. Rynek pierwotny (kilkanaście deweloperów w ofercie). Aktualnie w ofe...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 2 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Brena Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56m2, położone na ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie po remoncie i składa się z: - oddzielnej jasnej kuchn...

  • Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 182 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz gruntu z potencjałem, który gwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta działka w krakowskiej Sidzinie to odpowiedź na potrzeby deweloperów, którzy pragną tworzyć przestrzenie...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 749 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ​​​ Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m², położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie, Józefa Chełmońskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie, Józefa Che...

    Kraków

    • 6 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Bronowicach przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze i pi...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Bogucianka

    Kraków » Podgórze » ul. Bogucianka

    • 3 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, Należy wystąpić o WZ gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W STUDIUM PLANU PRZEZNA...

  • Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP
    1 / 10
    Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP

    Kraków

    • 320 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zainwestuj ! Działka w Krakowie, Nowa Huta . OKOLICE ulic Wyciąska i ul. Drożyska. W tym terenie nie obowiązuje MPZP. Mamy do sprzedaży 4400m2 płaskiej i zadbanej działki rolnej o...

  • Mieszkanie Kraków ul. Olszańska

    Kraków » ul. Olszańska

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Olszańskiej w sercu Osiedla Oficerskiego , zaledwie kilka kroków od Ronda Mogilskiego . Lokal i...

  • Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²
    1 / 12
    Biuro do wynajęcia od właściciela, bez prowizji, 18 i 26m²

    Kraków

    • 648 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Szablowskiego 6 w Krakowie - dz. Bronowice. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Lokale dostępne od zaraz. Powierzchnia dostępnego lokalu: 18m²...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Usługowa/ Przemysłowa , 33 arowa ( dojazd TIR) w dynamicznie rozwijającej się Strefie Aktywności Gospodarczej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru NO...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Wielicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wielickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Działka Kraków ul. Klasztorna

    Kraków » ul. Klasztorna

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 262 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Teren inwestyc...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Krowoderska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Krowoderska

    • 2 200 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    133 metrowe , 4pokojowe ,Z WIDOKIEM NA OGRÓD, JASNE , CICHE do generalnego remontu. Trzy niezależne pokoje , jeden przechodni, dwa przedpokoje , łazienka, toaleta, piwnica. Ogrz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Fabryczna

    Kraków » ul. Fabryczna

    • 770 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Fabrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Mikołajska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Mikołajska

    • 1 925 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 35 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mikołajskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Olsza ul. Lotnicza

    Kraków » ul. Lotnicza

    • 410 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lotniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...