• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Do sprzedaży gruntownie wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Podwawelskim w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 składa się z: 3 osobnych pokoi, osob...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 mkw znajdujące się na Prądniku Czerwonym, niedaleko ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w bloku z win...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 20
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 1 350 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75 m 2 na Starym Mieście w okolicy ulicy św Teresy. Sstan mieszkania : do remontu lub odświeżenia ( w zależności od p...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 23 100 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok.700 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open space, oddziel...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 672 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o powierzchni 384m 2 usytuowana w dzielnicy Kraków/ Podgórze. Hala zlokalizowana na obszernym placu manewrowym, na którym łącznie znajduje sie ok. 15...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 9 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem wydzielona część hali magazynowej o powierzchni ok.300 m 2 w kompleksie magazynowym zlokalizowanym na Podgórzu. Hala składa się z jednego pomieszczenia open s...

  • Lokale, biura, klimatyzacja, pełne wyposażenie,
    1 / 16
    Lokale, biura, klimatyzacja, pełne wyposażenie,

    Kraków

    • 600 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale o powierzchni 17,5- 160m2. Budynek TRZYPOZIOMOWY. Duży parking, miejsca zadaszone lub nie. Możliwość najmu dodatkowego garażu murowanego lub blaszaka. Budynek z klimatyzacj...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 44m 2 w budynku przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na I -piętrze w jednym z biurowców na Bron...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • Działka Swoszowice
    Działka Swoszowice

    Kraków

    • 445 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – 8 arów, Kraków Swoszowice, ul. Doroszewskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona w cichej i zielonej części Krakowa – Swo...

  • Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam
    1 / 3
    Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam

    Kraków

    • 5 280 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustala się przeznaczenie terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem U/MN – Tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej: 1/ przeznaczenie podstawowe: a/ usługi komercyjne z zakresu...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 249 740 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Duże 3 pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami tuż przy Zalewie Bagry - prosto od dewelopera - kup bez prowizji i podatku PCC !!! To niepowtarzalna oferta mieszkania zlokalizowanego w n...

  • Okolice Kleparza Centrum Emilii Plater odnowione
    1 / 14
    Okolice Kleparza Centrum Emilii Plater odnowione

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Szczegóły ogłoszenia Typ oferty:mieszkanie do wynajęcia Wynajem:2500 zł + czynsz 555 zł Dostępne:od października 2025 Preferowani lokatorzy:osoby pracujące/studiujące Charakte...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości zabudowane...

    Kraków

    • 5 500 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Obwieszczenie o sprzedaży w trybie z wolnej ręki Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 1/8 części w prawie własności nieruchomości grun...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 4 610 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. brutto 102,66m 2 i pow. netto 89,27m 2 usytuowany na parterze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal sk...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 142 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 25,42m 2 i pow. netto 18,83m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal składa się...

  • Dom Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 500 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 9 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny, o pow. użytkowej około 171,3m 2 usytuowany na działce 11,56a w okolicy ul. Waniliowej. Dom idealnie nadaje się dla rodziny, kt...

  • Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!
    1 / 8
    Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu kolejny lokal użytkowy, o łącznej powierzchni 28,7 m² w samym centrum, w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Lokal usytuowany na parte...

  • Partycypacja TBS – Kraków – Prądnik Biały – ul. Felińskiego
    1 / 12
    Partycypacja TBS – Kraków – Prądnik Biały – ul. Felińskiego

    Kraków

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż partycypacja w TBS 1 pokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku z 2002 roku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,5m², narożne, czyst...

  • Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.
    1 / 2
    Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy ciekawą działkę inwestycyjną/ usługową 11- U na sprzedaż w okolicy domów jednorodzinnych i budynku usługowego, przedszkola, spokojna uliczka w centrum Swoszowic przy ul....