• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Posada
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 355)
  • Do wynajmu mieszkanie 37m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego
    Do wynajmu mieszkanie 37m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Od 10 listopada do wynajmu 1- pokojowe mieszkanie 37 m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego blisko ul.Teligi odnowione. Mieszkanie umeblowane i urządzone. Pokój i kuchnia oddzielnie. Z p...

  • Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze
    1 / 8
    Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze

    Kraków

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis www.domysalix.pl Oferujemy do sprzedaży dom szkieletowy, ocieplony, całoroczny - 35m2 parter + 35m2 poddasze MONTAŻ DOMKU TRWA OK 8 GODZIN Parter – Salon z aneksem kuchenny...

  • Kancelaria, gabinet na wynajem w Krakowie - centrum miasta
    Kancelaria, gabinet na wynajem w Krakowie - centrum miasta

    Kraków

    • 25 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz gabinetu na potrzeby spotkań z klientami? Poznaj naszą kancelarię na wynajem. Wewnątrz znajdziesz solidne biurko z trzema miejscami oraz wygodną sofą. W razie potrzeby istn...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Borkowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Borkowska

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania gotowego do zamieszkania lub wynajęcia. Kameralna zabudowa, dużo zieleni. Miejsca postojowe na osiedlu. Komórka lokatorska 16 m2. Do sp...

  • Lokal gastronomiczny/handlowy z witrynami blisko Rynku.
    Lokal gastronomiczny/handlowy z witrynami blisko Rynku.

    Kraków

    • 15 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal gastronomiczny/handlowy z witrynami przy ulicy - bezpośrednie wejście z deptaka, blisko Rynku w Krakowie, na granicy skrzyżowania Rynku i ul. Starowiślnej - dynamiczna okolic...

  • Mieszkanie na wynajem oś. Jagielońskie
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem oś. Jagielońskie

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Umeblowane kompletnie w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Wyposażenie min.: *...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, gen. Juliana Filipowicza
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, gen. Juliana Filipowicza

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pok./63,40 m2/ balkon/ Kurdwanów/ Filipowicza Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. użytkowej 63,40 m2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Filipowic...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 699 944 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 499 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku
    1 / 6
    Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku

    Kraków

    • 2 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ŁAGIEWNKI , WOLNOSTOJĄCY Z DUŻYM OGRODEM. Parter, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, kotłownia z pralnią, spiżarnia, garaż z osobnym wejściem, piwnica i pomieszczenie gospoda...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Urzędnicza

    Kraków » Krowodrza » ul. Urzędnicza

    • 1 675 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Cisza i spokój – dom dla Ciebie

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 138,...

  • Gabinet psychoterapeutyczny, psychologiczny, dla coacha
    1 / 8
    Gabinet psychoterapeutyczny, psychologiczny, dla coacha

    Kraków

    • 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 3 przytulne, klimatyczne gabinety w wysokim standardzie przeznaczone do prywatnej praktyki dla psychologa, psychoterapeuty, coacha, seksuologa oraz dla innych specjali...

  • Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane
    1 / 14
    Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami przy ul. Czajna w Krakowie LOKALIZACJA: Ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek...

  • Prywatne biura serwisowane w centrum Krakowa
    1 / 5
    Prywatne biura serwisowane w centrum Krakowa

    Kraków

    • 1 960 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w pełni wyposażone biura prywatne w ścisłym centrum Krakowa, Biura zlokalizowane są w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie (Św. Filipa 23, tuż przy Placu Matej...

  • Mieszkanie inwestycyjne. Wysoki standard. Gotowe.

    Kraków » ul. Aleja Juliusza Słowackiego

    • 1 550 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 18 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne. Świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone. Urządzone w wysokim standardzie. LOKALIZACJA Centrum Krakowa, Al. Juliusza Słowackiego. Doskonale sko...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Nowickiego
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Nowickiego

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 644 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka szeroka , płaska przy gminnej asfaltowej ulicy . Zgodnie z planem zagospodarowania ZABUDOWA JEDNORODZINNA wolnostojąca . W otoczeniu terenów zielonych . Plan zagospodarowa...

  • Działka budowlana Prokocim/ Bieżanowska pod dom czy usługi.
    Działka budowlana Prokocim/ Bieżanowska pod dom czy usługi.

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana przy ulicy Bieżanowskiej - Prokocim, w zacisznym i zielonym miejscu pośród zabudowy jednorodzinnej. Do wglądu dla klienta zaświadczenia z UMK i szczegółowa analiz...

  • 2 pokojowe w stanie idealnym, duży balkon
    1 / 9
    2 pokojowe w stanie idealnym, duży balkon

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe – Kraków Płaszów, ul. Łanowa Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym zadbanym bloku z pustaka. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe . os Kalinowe

    Kraków » Nowa Huta

    • 699 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m², położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Lokal pierwotnie by...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 mkw znajdujące się na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku bez windy. Składa się z salonu z a...