• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska
    1 / 4
    Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska

    Wołomin

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wołomin ok ul Sasina Lwowska Cena 1 140 000zł Powierzchnia 1270m2 Wymiary 59x53x50x3m kształt trójkąt Media prąd woda gaz kanalizacja Linia zabudowy pierwsza od...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Działka Wiązowna ul. os. Parkowe

    Wiązowna » os. Os. Parkowe

    • 790 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A teraz prawdziwy rarytas, działka na Osiedlu Parkowe. Bardzo rzadko zdarza się tu ziemia na sprzedaż bowiem praktycznie całe osiedle jest już zabudowane i pięknie zagospodarowane....

  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 3 200 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązownej Kościelnej i ulicy Duchnowskiej nikomu chyba nie trzeba bliżej przedstawiać i zachwalać. To jedna z najładniejszych dzielnic w Wiązownie. Asfaltowa droga, nowe rezydencje...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • 1 / 2
    Pod segmenty Ursynów Okazja Pyry Leśne MPZP Warto!

    Warszawa » Ursynów

    • 3 276 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na Ursynowie - Pyry Leśne - możliwość zbudowania kilku segmentów lub niskich domów. Zgodnie z MPZP - dla Gminy Ursynów. Teren uzbrojony w media, ga...

  • 1 / 2
    Zielony Ursynów - działka 1378 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 722 500 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana-usługowa na Zielonym Ursynowie.Powierzchnia działki to 1378 mkw w kształcie prostokąta.Wszystkie media w drodze, prócz kanalizacji.W plana...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    1 / 3
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 760 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga dojazdowa asfa...

  • Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej
    1 / 6
    Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej

    Warszawa

    • 5 518 800 zł cena
    • 9 198 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Warszawa Ursynów Dawidy do sprzedaży grunt ( dwie działki) pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Powierzchnia 4338 m2 + 4860 m2 ŁĄCZNIE 9198 m2 Wjazd bezpośrednio od ulicy Baleto...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam
    Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA OKAZYJNA CENA! DO NEGOCJACJI! IDEALNA NA lokatę kapitału i INWESTYCJĘ w przyszłości! MIEDZESZYN ul. Bonisławska, okolice związane z bliskością ul okolic Mszańskiej i Trasy Mo...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...