• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • 19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak
    1 / 9
    19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak

    Józefów

    • 121 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Od 19 lat naszą specjalnością jest sama Warszawa - jak i jej najbliższe okolice - w szczególności powiat otwocki. Posiadamy różne nieruchomości Klientów, którzy...

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...

  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna przy trasie S17 (W-wa/Lublin)
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie S17 (W-wa/Lublin)

    Wola Karczewska

    • 1 832 000 zł cena
    • 12 794 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna o powierzchni 12 794m2 położona przy ulicy Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej, tuż przy granicy administracyjnej Otwocka i bezpoś...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • działka leśna Józefów
    1 / 2
    działka leśna Józefów

    Józefów

    • 900 000 zł cena
    • 9 856 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka oddalona od ul. Skłodowskiej około 80m, vis a vis budynek mieszkalny jednorodzinny. Ładny starodrzew, dużo sosen . Działka dla ludzi lubiących wyzwania! Obecnie leśna bez p...

  • Działka z WZ Glinianka/Rzakta
    1 / 6
    Działka z WZ Glinianka/Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1698m2, z wydanymi warunkami zabud...

  • Działka budowlana Wiązowna
    1 / 4
    Działka budowlana Wiązowna

    Wiązowna

    • 652 500 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1677m, Wiązowna. Wydane WZ: powierzchnia zabudowy 30 % Wymiary gruntu 34m x 49m Media: woda na działce, prąd, kanalizacja w ulicy. Położenie działek...

  • Działka rolna Janów/Karczew
    1 / 3
    Działka rolna Janów/Karczew

    Karczew

    • 1 090 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 4...

  • Atrakcyjna działką w Pęclinie
    1 / 6
    Atrakcyjna działką w Pęclinie

    Pęclin

    • 405 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 1 500 m2 położona w Pęclinie (gmina Wiązowna). Parcela o wymiarach 21 m x 65 m z dojazdem asfaltową, oświetloną drogą. Bezpośrednio w ulicy ods...

  • Piękna działka budowlana w centrum Józefowa
    1 / 4
    Piękna działka budowlana w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 1 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy piękną, zadrzewioną działkę budowlaną (933 m2) w bardzo spokojnej i klimatycznej części Józefowa przy ul. Lipowej na terenie objętym MPZP. Na działce znajduje się zamiesz...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Działka cisza starodrzew wschodni Michalin
    1 / 3
    Działka cisza starodrzew wschodni Michalin

    Józefów

    • 2 039 700 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka, jednostka terenowa RLz - 39 - las z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.  Działka przylega do gminnej drogi klasy dojazdowej ulicy Matejki. Typ zabudowy: mieszkaniowa jedn...

  • Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona
    1 / 6
    Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona

    Józefów

    • 1 250 111 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu.  Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew.   Dla kogo ? dla osób szukających...

  • Atrakcyjna działka budowlana Dziechciniec
    1 / 9
    Atrakcyjna działka budowlana Dziechciniec

    Dziechciniec

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 913 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka  w Dziechcińcu  umiejscowiona na ulicy Dworskiej nieopodal miejscowości Pęclin. Urokliwa , obszerna działka budowla, umiejscowiona w Dziechcińcu, św...