• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder
    1 / 4
    Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder

    Lipowo

    • 70 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ciekawa działka w Lipowie gm. Wiązowna z linią brzegową rzeki Świder. Szerokość ok. 10m, długość ok. 58m Dojazd do działki bezpośredni, drogą asfaltową. Wodociąg w dzia...

  • Działka ROD Mokotów Centrum
    1 / 15
    Działka ROD Mokotów Centrum

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do działki ROD – Mokotów / Metro Racławicka Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 320 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – w samym sercu Mokotowa, zaledwie 2 min...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Warszawa/Białołęka: dz. 1213 m² , ul.Wilkowiecka
    1 / 4
    Warszawa/Białołęka: dz. 1213 m² , ul.Wilkowiecka

    Warszawa

    • 1 030 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w zielonej części Białołęki – ul. Wilkowiecka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy Szamocin – Białołęka, w s...

  • Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków
    Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa

    • 8 144 000 zł cena
    • 10 180 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzch...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 125 400 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 30 działek budowlanych o powierzchni od 570 m2.  **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck w gminie Wi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy
    1 / 3
    Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy

    Józefów

    • 138 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA nr 59/20 1533 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m², poł...

  • Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki
    1 / 6
    Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki

    Józefów

    • 137 520 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1528 m² przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bli...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł
    1 / 4
    DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł

    Warszawa

    • 175 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 2200 m2 w centrum uroczej i spokojnej wsi 21-146 Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działka równa w kształcie pr...

  • 3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł
    1 / 4
    3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł

    Warszawa

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam : Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Dział...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Sptzedam Działkę RODO
    1 / 16
    Sptzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Działkę RODO Na Mokotowie Ul. Piaseczyńska 36 Pod Skarpą Działka 420 m2nowe ogrodzenia z przodu i po bokach z tyłu mocna siatka domek murowany po obrysie 16,30m2 w środk...