• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki
    1 / 14
    Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki

    Jatne

    • 895 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna ok. 3500 m2, kształtna, z doskonałym dojazdem (z centrum Warszawy ok. 40 minut przez Południową Obwodnicę Warszawy i Trasę Lubelską). W 2012 roku rozpoczęto bu...

  • 3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój
    1 / 11
    3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój

    Cyganka

    • 642 900 zł cena
    • 10 738 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki o numerze ewidencyjnym 48/8 i 48/9 i 49 o łącznej powierzchni 10738 m2, położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunty są w kształcie prostokąta, Dzia...

  • Inwestycyjna  PKP Józefów Piłsudskiego biznes
    1 / 3
    Inwestycyjna PKP Józefów Piłsudskiego biznes

    Józefów

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1200m2 położona przy ulicy Marszałka Piłsudskiego,  w głównym ciągu komunikacyjnym. Vis-a-vis działki znajduje się stacja PKP Michalin, pawilony handlowe oraz wyższa szkoła...

  • Duża działka Świder
    Duża działka Świder

    Otwock

    • 1 614 000 zł cena
    • 2 690 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pięknie położona, zadrzewiona działka w pobliżu malowniczej rzeki Świder, objęta MPZP (MN LS,/MP LS/KZ)  .  1. Budownictwo jednorodzinne (MN LS) - powierzchnia biologicznie czynna...

  • Działka z domem blisko 801 inwestycja
    1 / 6
    Działka z domem blisko 801 inwestycja

    Józefów

    • 1 428 200 zł cena
    • 3 901 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i gospodarczo-garażowa. Działka posiada dos...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Działka rolno budowlana z WZ na 3 domy
    1 / 5
    Działka rolno budowlana z WZ na 3 domy

    Rzakta

    • 659 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela składa się z 3 działek, (1499 m2 , 1500 m2, 1697 m2, plus 4...

  • Działki w malowniczym Józefowie
    1 / 9
    Działki w malowniczym Józefowie

    Józefów

    • 740 000 zł cena
    • 1 651 m2 powierzchnia
    • 449 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Józefów jest szczególnie znany ze swojego malowniczego położenia przy ujściu rzeki Świder do Wisły. Obszary leśne i zadrzewione stanowią prawie 30% obszaru tego miasta.  Na terenie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa duża działka w leśnej okolicy
    1 / 5
    Wyjątkowa duża działka w leśnej okolicy

    Duchnów

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 056 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedania działkę w Duchnowie o powierzchni 6056 m2 i wymiarach ok. 118 m x 51 m. Odległość od Warszawy - 35 km, Józefów - 15 km a najbliższe miejscowości to Pęclin, Ma...

  • Działka wśród lasów sosnowych
    1 / 3
    Działka wśród lasów sosnowych

    Otwock

    • 650 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Magiczne miejsce w otoczeniu lasów sosnowych, w obrębie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ok. 500 m od rzeki Świder. Działka jest położona w drugiej linii zabudowy od asfaltowej...

  • Blisko S2, działka mieszkalno/usługowa, mpzp
    1 / 6
    Blisko S2, działka mieszkalno/usługowa, mpzp

    Majdan

    • 760 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 2 343 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 50 m, płaska, pokryta trawą. Par...

  • Leśna działka w sąsiedztwie rzeki Świder
    1 / 4
    Leśna działka w sąsiedztwie rzeki Świder

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję atrakcyjną działkę w trzeciej linii zabudowy od Al. Przyszłości (zachodnia część Józefowa) dla której został przygotowany MPZP zezwalający na zabudowę jednorodzinną (w najb...

  • Działka budowlana Boryszew
    1 / 3
    Działka budowlana Boryszew

    Boryszew

    • 468 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną, w Boryszewie, Gmina Wiązowna. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze. Wymiary działki 35m x 44m. Obecnie nieruchomość jest położona przy dr...

  • Działka budowlana, Józefów, Michalin
    1 / 2
    Działka budowlana, Józefów, Michalin

    Józefów

    • 1 948 800 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 1624m2, Józefów. Stacja PKP Michalin 700m. Grunt objęty MPZP - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej. Wymiary...

  • tania działka na sprzedaż
    tania działka na sprzedaż

    Dziechciniec

    • 173 811 zł cena
    • 759 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tania działka budowla, umiejscowiona w Dziechcińcu, świetnie skomunikowana  z pięknymi drzewami czeka na nowego właściciela. Działka posiada warunki zabudowy mieszkaniowej. W najb...

  • Działka WZ dom wolnostojący Glinianka / Rzakta
    1 / 5
    Działka WZ dom wolnostojący Glinianka / Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1500 m2, z wydanymi warunkami zabu...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Działka z WZ Glinianka/Rzakta
    1 / 5
    Działka z WZ Glinianka/Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1501 m2, z wydanymi warunkami zabu...

  • Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana
    1 / 5
    Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana

    Otwock

    • 595 000 zł cena
    • 2 741 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem letniskowym 57m2. Powierzchnia działki 2741m2. Wymiary 31m x 90m. Możliwość podzielenia na dwie działki, dojazd z dwóch stron (droga asfaltowa...

  • Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem
    1 / 5
    Działka ROD PALUCH 300 m2 z całorocznym domkiem

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prawo użytkowania działki ROD 300 m² z domkiem 35 m² + taras – zadbana i gotowa do użytkowania. Oferuję na sprzedaż piękną, zadbaną działkę ROD o powierzchni 300 m² z...