• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Sulejówek

(2)
  • Działka Sulejówek ul. Świętojańska

    Sulejówek » ul. Świętojańska

    • 828 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budow...

  • Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza

    Sulejówek

    • 750 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną. powierzchnia działek łącznie to 2545m2 Położona jest w Su...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 850 000 zł cena
    • 415 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa na Targówku. Działki idealne pod budowę mieszkaniowo-usługową lub usługową. Warunki zabudowy z 2012 r. przewidują dla zabudo...

  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 1 380 000 zł cena
    • 622 m2 powierzchnia
    • 2 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa na Targówku. Działki idealne pod budowę mieszkaniowo-usługową lub usługową. Na terenie znajduje się budynek mieszkalny do ewen...

  • Działka Warszawa Targówek, Zacisze

    Warszawa » Targówek

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż, Warszawa Białołęka. Kompleks działek pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo wielorodzinne. Działka objęta planem miejscowym. Bardzo duża procento...

  • Działka Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 220 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Plac Defilad - Działka niezabudowana o powierzchni 1379 m2 PEŁNA WŁASNOŚĆ z wpisem właścicieli do Księgi wieczystej Na sprzedaż 1/100 (13,79 m2) udziału we współwłasności- możliwo...

  • Działka Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 000 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 8 493 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nie zabudowana ogrodzona 471m.2 Aktualny Plan Przestrzenny rejonu tzw. Dworca Południowego. 7. Ustalenia w zakresie struktury przestrzennej 1. Dla nowej zabudowy mieszk...

  • Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W WILANOWIE Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, niedaleko siedziby TVN. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biuro...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Śródmieście ul. Solidarności al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 14 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna na skrzyżowaniu dużych ulic objeta planem miejscowym . Prąd ok 30kw dostepny na działce. Prąd ok 30kw dostepny na działce. Dotyc...

  • Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowo usługowa 800 m2. Istnieje możliwość powiększenia nieruchomości do 1850 m2 Dojazd drogą asfaltową. kontakt: [email] [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie ul. -----------------------------

    Warszawa » Włochy » ul. Słowackiego

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna przy Al. Krakowskiej. Bardzo dobre położenie, łatwy dojazd komunikacja miejską, blisko do lotniska Okęcie. Na tym terenie nie ma aktualnego planu zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka, Wiśniewo

    Warszawa » Białołęka

    • 21 000 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka z miejskim planem zagospodarowania (w studium zagospodarowania - 12.000m2 z frontu przeznaczone jest na usługi, środkowa część działki to teren rekreacyjny, a w częś...

  • Działka Warszawa Wilanów ul. -----------------------------

    Warszawa » Wilanów

    • 1 809 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 30%,...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła ul. Praskiego Pułku

    Warszawa » Wesoła » ul. Pułku Praskiego

    • 25 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do wynajęcia działkę o pow.ok. 5000m2 zlokalizowaną w Warszawie Dzielnicy Wesoła.Wymiary działki: długość: 50mx szerokość 100m. Działka ogrodzona, starannie zagospodarowa...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Warszawa Wilanów, Wiedeńska

    Warszawa

    • 95 055 000 zł cena
    • 59 620 m2 powierzchnia
    • 1 595 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wilanów- teren inwestycyjny o powierzchni 59.620 m2. Teren składa się z 5 działek . Pod MPZP. Obręb 1-10-40. Teren w rejonie ul. Wiedeńska, Karuzela, bliżej Parku Natolińskiego.Dzi...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 1 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 998,05 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii od Traktu B...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 767 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dl...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 799 000 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m² położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Działka p...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Racławicka

    Warszawa

    • 22 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 2 076 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania prezentuję działkę o powierzchni 10600 m2 położona w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Dla omawianej nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2
    1 / 3
    Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis inwestycyjny działki – MPZP Działka nr ew. 73/1, obręb 8-02-02, położona w Warszawie – dzielnica Wesoła, ul. Wspólna, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka Inwestycyjna 1017m2 z domem ul. Wita Stwosza
    1 / 8
    Działka Inwestycyjna 1017m2 z domem ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka i budynek nadaje się świetnie jako inwestycja. na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnymi, firmę, ambasadę, Hostele itd. - W bliskiej odległo...

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Działka inwestycyjna Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Marcina Z Wrocimowic
    Działka inwestycyjna Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Marcina Z...

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 712 m2 powierzchnia
    • 2 529 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA, Działka w Nowodworach, 712 m² Cena: 1 800 000 PLN (2 528 zł/m²) Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Nowodworach. Nieruchomość o powier...

  • Działka Warszawa Ursynów ul. Kuropatwy

    Warszawa » Ursynów » ul. Kuropatwy

    • 10 000 000 zł cena
    • 5 770 m2 powierzchnia
    • 1 734 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni blisko 0,58 ha (5770m2), zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Kuropatwy na Ursynowie. Nieruchomość składa się z trzech jednostek...