• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Białołęka 1000m2 działka budowlana ul. Białoęcka

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białołęka 1000m2 , ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Białołęka ul. Białołęcka 1000m2 działka Budowlana

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 090 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka Białołęka 1000m2 , ul. Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 799 000 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m² położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Działka p...

  • Działka RODO 300m
    1 / 13
    Działka RODO 300m

    Warszawa

    • 139 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka 300m w Warszawie ul. Janowiecka 20 !! na działce domek piętrowy wyposażony w aneks kuchenny,sypialnię,salon pełne media ; gas,prąd,szambo,cena do uzgodnienia !!

  • Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce
    Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce

    Warszawa

    • 123 456 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie poszukiwania do zakupu działki rolnej i/lub budowlanej Szukamy działki rolnej lub budowlanej. Poszukujemy terenu na terenie całej Polski. Wymagania: 1. Lokalizacja:...

  • Działka Leśniakowizna

    Leśniakowizna

    • 459 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na szybkiej budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni zdała od miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! ? Gdzie? W Leśniakowiznie. Gmina woło...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 409 000 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do Kącka, na ulicę Bursztynową to właśnie tu na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę. Drzewa, pola, spokojne miejsce z dobrym dojazdem do głównych ulic, blisko rz...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 480 000 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna działka blisko ulicy Duchnowskiej trafia na rynek!!! To ważna informacja dla wszystkich którzy marzą o domu, rezydencji na rzadko spotykanej działce. Nasza działka ma nu...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • Atrakcyjne działki w Malcanowie, obok szkoły, autobusu
    1 / 3
    Atrakcyjne działki w Malcanowie, obok szkoły, autobusu

    Malcanów

    • 265 000 zł cena
    • 1 130 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gmina Wiązowna, Malcanów. Pow. ok 1130m2 / każda z działek. Do wyboru 1 z 2 bardzo ładnych działek budowlanych położonych w Malcanowie, tylko 600 m od szkoły. Cicha i spokojna, w...

  • SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo
    SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doświadczenie i wiedza, której wielu zaufało. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do rozmowy : tel: [tel] lub [tel]. ul. Walecznych 68 (...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o pow.5000m2 położoną w miejscowości Kąck, gm. Wiązowna, powiat owocki. Kształt działki prostokąt o wymiarach (ca.24m x 208m). Działka położo...

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w bardzo dobrej lokalizacji w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obo...