• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 150 000 zł cena
    • 26 673 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość jest położona w Warszawie w dzielnicy Wawer, osiedle Aleksandrów w pobliżu ul. ... w obszarze dynamicznie rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Aleksandrów to osie...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 18 270 000 zł cena
    • 29 000 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren inwestycyjny 2,9 ha , blisko Alei Krakowskiej i obwodnicy Warszawy. Działki są w pełni uzbrojone. Media w ulicy: prąd, woda, gaz, telefon, kanalizacja. Plan zagospodarowan...

  • Działka Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 5 500 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ul. Wólczyńskiej do centrum 13km, okolica Kampinowskiego Parku Narodowego, najchętniej pod osiedle domów jednorodzinnych. Kontakt [tel] [email] LINK DO OFERTY:...

  • Działka Warszawa Białołęka, Dąbrówka Szlachecka

    Warszawa » Białołęka

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona jest w Warszawie dzielnica Białołęka os.Dąbrówka Szlachecka druga linia zabudowy. Powierzchnia: ( 772 m2 ) +( 2620 m2 ) = 3400 m2 Plan Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 1 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ I USŁUG LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść nini...

  • Działka Warszawa Mokotów, Służew ul. ----------------------------...

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 5 400 000 zł cena
    • 2 247 m2 powierzchnia
    • 2 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod zabudowę 3-ma budynkami jednorodzinnymi o łącznej powierzchni 1800 m2. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu na warszawskim Służewiu. Powierzchnia...

  • Działka Warszawa Bemowo, Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 3 600 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka przemysłowa z warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę budynku magazynowo-poligraficznego z kwietnia 2007. położona na Bemowie, ok 150m od ul.Połczyńskiej. Kanalizacja...

  • Działka Marki

    Marki

    • 726 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka wąska ok. 7,5m ale sąsiaduje z działką ok. 13m szerokości, więc przy zakupie obydwu działek jest możliwość budowy osiedla np domów szeregowych (takie jest sąsiedztwo) LI...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna

    Warszawa » Wesoła

    • 6 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 6000m2 i wymiarach 104X58 w kształcie foremnego prostokąta. nieruchomość położona w zacisznym miejscu ok. 1000m od Traktu Brzeskiego. Obok d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • 1 / 2
    Działka Wólka Dworska

    Wólka Dworska

    • 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec. Kontakt w sprawie p...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Działka Podłęcze ul.

    Podłęcze

    • 4 065 041 zł cena
    • 15 194 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu sportowo-rekr...

  • Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media
    1 / 5
    Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media

    Władysławów

    • 3 000 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu możliwość nabycia bardzo atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,22 ha, który daje potencjał do realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !
    1 / 8
    Działka budowlana ponad 1200 m2 za jedyne 190000zł !

    Władysławów

    • 190 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA, A TAKŻE DZIAŁKI PO PONAD 1200M2, ZA 190,000ZŁ. Bardzo atrakcyjne Działki Budowlane o pow. ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ
    1 / 7
    DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ

    Podłęcze

    • 795 000 zł cena
    • 4 886 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka 4886 m2 m² Podłęcze z wydanymi Warunkami Zabudowy . Malownicza i spokojna miejscowość położona 28km od Warszawy i 7 km od Konstancina - Jeziorny. Szerokość działki od d...

  • 1 / 4
    Działka Wólka Dworska rynek pierwotny ul.

    Wólka Dworska

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyńs...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka budowlana 915 m² z mediami i drzewostanem, mpzp
    1 / 3
    Działka budowlana 915 m² z mediami i drzewostanem, mpzp

    Władysławów

    • 299 000 zł cena
    • 915 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy możliwość nabycia atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni około 915 mkw., które powstaną w ramach planowanego podziału geodezyjnego. Na tym etapie istnieje moż...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP
    1 / 4
    Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP

    Tomice

    • 8 400 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję działkę na sprzedaż Nr działki: 73/3 Powierzchnia całkowita: 8 ha Cena: 105,00zł netto/1m2 Możliwość podziału działki na mniejsze części i ich sprzedaży Lokalizacja: To...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...