• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Podkową Leśną

(954)
  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 325 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Działki budowlane Łady Raszyn
    1 / 6
    Działki budowlane Łady Raszyn

    Łady

    • 712 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w miejscowości Łady gm. Raszyn z aktualnym MPZP (zabudowa wyłącznie jednorodzinna lub bliźniacza) o powierzchni od 950 do 1208 m2 położone przy ul. Długiej/ul. Ba...

  • Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na...

  • Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie
    1 / 2
    Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie

    Żabia Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 30 335 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 w Pieńkach Słubickich. Działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 i wymiarach 80 x 333,60 w kształcie regularnego...

  • Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.
    Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 999 999 zł cena
    • 4 478 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycja-działka budowlana. Oferta dla dewelopera i nie tylko ! Dla tej działki są aktualne Warunki Zabudowy na 8 bliźniaków i 4 budynki dwu-lokalowe . Łączn...

  • Działka Kozerki ul. Merkurego

    Kozerki » ul. Merkurego

    • 1 721 000 zł cena
    • 3 693 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób  poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego.Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio...

  • Malownicza działka niedaleko Warszawy
    1 / 9
    Malownicza działka niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 1 644 000 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4939m2, w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położona przy drodze powiatowej z sąsiedztwem parku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...

  • 1 / 2
    Działka pod Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m² usytuowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.Na działce parterowy dom jednorodzinny z 1975 roku, dom wymaga remontu.Dla tego terenu jest uc...

  • Działka 1195m2 w pobliżu Puszczy Kampinoskiej !

    Zaborów » ul. Środkowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej usytuowani...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....