• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki siedliskowe

(363)
  • Działka zagrodowa Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Grunt, działka
    1 / 7
    Grunt, działka

    Niesiołowice

    • 221 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa granicząca z rzeką, w miejscowości Niesiołowice. Bezpośredni dostęp do wody, w sąsiedztwie zabudowań. Cena 85 zł/m² Powierzchnia 2600 m² Tel. [tel]. Zapraszamy.

  • Działka Smętowo Graniczne ul.

    Smętowo Graniczne

    • 700 000 zł cena
    • 13 036 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Duża działka 1,3 ha - cisza, przestrzeń i realny potencjał zabudowySzukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom z dala od zgiełku, albo zainwestować w grunt z przyszłością?Ta działka...

  • Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska
    1 / 8
    Działka siedliskowa Stramnica gm. Kołobrzeg, Kołobrzeska

    Stramnica

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa w Stramnicy k. Kołobrzegu. Działka siedliskowa o powierzchni 3000m2, po sąsiedzku wybudowany bliźniak. Zgoda na studnie i własną przydomową o...

  • Działka 0,9ha z WZ pod Warszawą
    Działka 0,9ha z WZ pod Warszawą

    Budy Michałowskie

    • 900 000 zł cena
    • 8 960 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 0,9 ha rolna z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej, częściowo zadrzewiona, na uboczu, Budy Michałowskie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy, nr działki 125/5. Ce...

  • Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie
    1 / 13
    Siedlisko 7150m2 k/Modlina woj. mazowieckie

    Wymysły

    • 2 400 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko, nieruchomość gruntowa o pow. 7150m2 zabudowana obiektem przeznaczonym na działalność gospodarczą z zapleczem komunikacyjnym, domem mieszkalnym i naturalną strefą wypoczy...

  • 50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate
    1 / 13
    50 ha ziemii z dostępem do jeziora. Mazury Garbate

    Wilkasy

    • 4 100 000 zł cena
    • 508 980 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam nieruchomość w Wilkasach k. Gołdapi – 50,898 ha pod zabudowę siedliskową Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 50,898 ha położoną w malowniczym pasmie Wzgórz Szesk...

  • Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą
    1 / 16
    Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą

    Tchórzno

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjną działkę z linią brzegową jeziora-prywatną plaża i małą winnicą.Działka 1.25 ha.Około 35m bezpośredniego dostępu do jeziora(72.5 ha/max.głębokość 11m) i około 70...

  • Działka siedliskowa z mpzp - dom, las, cisza
    1 / 16
    Działka siedliskowa z mpzp - dom, las, cisza

    Niepoczołowice

    • 1 495 000 zł cena
    • 77 078 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Duża działka z Mi...

  • Działka zagrodowa 2687 m2 w Szczepanowicach. Zalew
    1 / 7
    Działka zagrodowa 2687 m2 w Szczepanowicach. Zalew

    Gorzkowice

    • 110 000 zł cena
    • 2 687 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2687 m2 znajdująca się w miejscowości Szczepanowice, gm. Gorzkowice. Bliskość natury, możliwość zabudowy oraz sąsiedztwo zalewu sprawią,...

  • Siedlisko warz z domkiem we wsi Tworki, gmina Wyszki.
    1 / 7
    Siedlisko warz z domkiem we wsi Tworki, gmina Wyszki.

    Tworki

    • 149 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko zlokalizowane we wsi Tworki, gmina Wyszki. Malownicza miejscowość, niedaleka odległość do Bielska Podlaskiego, Białegostoku. Zgodnie z informacją z Urzędu Gminy, działk...