• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki siedliskowe

(363)
  • Działka siedliskowa z budynkami w Młyniskach
    1 / 9
    Działka siedliskowa z budynkami w Młyniskach

    Łódź

    • 815 000 zł cena
    • 84 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis nieruchomości Młyniska, proponuję państwu to urocze miejsce z siedliskiem, własnym lasem oraz polem. Miejsce to znajduje się około 1 km do miejscowości Przykona, w której jes...

  • Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,
    1 / 4
    Działka siedliskowa Obiszów gm. Grębocice,

    Obiszów

    • 759 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub real...

  • Sprzedam piękną działkę
    1 / 3
    Sprzedam piękną działkę

    Łubno

    • 220 000 zł cena
    • 6 733 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka szuka Nowego Właściciela ! Szukasz pięknej i długiej działki ? To dobrze trafiłeś ! Bo właśnie taka jest na sprzedaż Działka położna jest w miejscowości Łubno pow...

  • Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin
    1 / 12
    Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin

    Młodzieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka z domem w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Na działce znajduje się dom w stanie surowym...

  • Dzialke sprzedam
    1 / 2
    Dzialke sprzedam

    Wólka Poznańska

    • 210 000 zł cena
    • 3 972 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis oferty Sprzedam pol dzialki (3972 m²). Dzialka regulrna , prostokatna , z dostepem do drogi . Mozliwosc podzialu tej czesci na trzy mniejsze dzialki po 1324m2. Dzialka polozon...

  • Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 750 000 zł cena
    • 13 323 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu....

  • Działka siedliskowa
    1 / 16
    Działka siedliskowa

    Warzno

    • 1 520 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko w Warznie – doskonała lokalizacja i inwestycja! Oferuję na sprzedaż działkę nr.299 o powierzchni 4600 m² wraz z budynkiem mieszkalnym (79 m\2) w stanie mieszkaln...

  • Działka RM 2009 m² | asfalt | media | Jenkowice
    1 / 7
    Działka RM 2009 m² | asfalt | media | Jenkowice

    Jenkowice

    • 289 000 zł cena
    • 2 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka zagrodowa RM | 2009 m² | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (RM) o powierzchni 2009 m², położona w miejscowości Jenkowice, powi...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem
    1 / 9
    Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem

    Lututów

    • 800 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo rolne z domem, oborą, stodołą z dużym ogrodem, ogrodzenie murowano-metalowe. Położone w gminie miejskiej Lututów, w centralnej Polsce, powiat Wieruszów, województwo Łó...

  • Sprzedam dzialkę
    1 / 7
    Sprzedam dzialkę

    Zelgoszcz

    • 348 000 zł cena
    • 6 646 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka w malowniczej okolicy w otulinie domów jednorodzinnych częściowo ogrodzona na działce wykopana studnia głębinowa nowy blaszak materiały budowlane prąd . Dobry...

  • Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo
    1 / 5
    Działka pod zabudowę 3903m2 Kołobrzeg Zieleniewo

    Kołobrzeg

    • 649 000 zł cena
    • 3 903 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę lub siedlisko o pow. 3903m2 w bliskiej okolicy parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzegu - Zieleniewo ulica Wycieczkowa - wszelkie media są dostępne Kontakt p...

  • Działka zagrodowa i rolna - 2,71 ha - 30 km od Ostrołęki
    1 / 5
    Działka zagrodowa i rolna - 2,71 ha - 30 km od Ostrołęki

    Załuzie

    • 491 500 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa i działki rolne w miejscowości Załuzie 30 km od Ostrołęki. Siedlisko składa się z 3 działek o łącznej pow. 2,71 ha działka zagrodowa nr 26 - 1,55 ha...

  • Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda
    1 / 7
    Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda

    Białogarda

    • 325 000 zł cena
    • 8 267 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OKAZJA! Piękna działka siedliskowa z warunkami zabudowy, nie wymaga odrolnienia. Bezpośredni zjazd drogą utwardzoną. Świetne położenie, piękne widoki, dużo zieleni, cisza, spokój d...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka siedliskowa Zahoczewie gm. Baligród
    1 / 11
    Działka siedliskowa Zahoczewie gm. Baligród

    Zahoczewie

    • 255 000 zł cena
    • 3 152 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 31 arów położoną nad rzeką Hoczewką , usytuowaną w malowniczej miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród. Nieru...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Działki 0,63 ha budowlano-rolne w Ignacowie
    1 / 4
    Działki 0,63 ha budowlano-rolne w Ignacowie

    Ignaców

    • 264 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż dwie działki budowlano- rolne: 444/2 i 444/3 o łącznej powierzchni 0,63 ha (każda po ok. 0,30 ha) w Ignacowie. Możliwość zakupu pojedyńczej działki za cenę 135 000 z...

  • Dzialki pod Krakowem 2 ha
    1 / 2
    Dzialki pod Krakowem 2 ha

    Niepołomice

    • 100 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    2 działki po 9000 m kw każda Zabudowania 50 m od granicy działki Sprzedam zamienię na domek do remontu,mieszkanie Działka na terenie gminy Niepołomice Po więcej info dzwoń [tel]