• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki siedliskowe

(363)
  • Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior
    1 / 12
    Działka z widokiem na las, w pobliżu jezior

    Bartołty Wielkie

    • 226 152 zł cena
    • 28 269 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka o powierzchni 2,82 ha, położona na uboczu warmińskiej wsi, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych. Idealne miejsce dla osób marzących o siedlisku...

  • Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2
    Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2

    Elgnówko

    • 123 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka położona w środku wsi, blisko lasu państwowego wśród działek które otrzymały warunki zabudowy)- lub będące w trakcie realizacji zabudowy. Skrzynka energetyczna przy działc...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Gospodarstwo rolne z zabudowaniami
    1 / 7
    Gospodarstwo rolne z zabudowaniami

    Lubiszyn

    • 330 000 zł cena
    • 29 577 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 2,9577 h, dojazd od ulicy Pocztowej droga asfaltowa, chodnik, media w działce (woda, kanalizacja, prąd). Drugi dojazd do działki od ul. Polnej, droga utwardzo...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • ⭐⭐⭐⭐ Okazja Działka 19000m2 z warunkami zabud!⭐⭐⭐⭐

    Wola Pękoszewska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ⭐⭐⭐⭐ Piękna, kształtna działka o powierzchni 19 000 m² położona w miejscowości Wola Pękoszewska. ⭐⭐⭐⭐Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy (wydane przed wejściem w życie ust...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!
    1 / 7
    Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski). Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójeck...

  • Działka Złotopolice
    1 / 13
    Działka Złotopolice

    Złotopolice

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka o powierzchni 3000 m2 tuż przy lesie w Złotopolicach, gmina Załuski, powiat płoński. ATUTY: Cisza, spokój w otoczeniu natury oraz bliskość Warszawy to największe za...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski).Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójecka....

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • Działka siedliskowa Gębice gm. Trzebiechów,
    1 / 12
    Działka siedliskowa Gębice gm. Trzebiechów,

    Gębice

    • 995 000 zł cena
    • 113 283 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa rolnego we wsi Gębice w Gminie Trzebiechów w województwie lubuskim. Gospodarstwo składa się z 10 działek o łącznej powi...

  • Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2
    1 / 7
    Działka w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową 979 m2

    Lubatowa

    • 80 000 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną trójkątną działkę o powierzchni 979 m2 w Beskidzie Niskim z widokiem na górę Cergową. Dodatkowo gratis sąsiednia działka o powierzchni 379 m2. Działka...

  • DZIAŁKA z WZ ok. 8 km od B-stoku - Pasynki gmina Zabłudów
    1 / 9
    DZIAŁKA z WZ ok. 8 km od B-stoku - Pasynki gmina Zabłudów

    Pasynki

    • 310 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Miejscowość Pasynki ok 8 km od Białegostoku od tablicy do tablicy (proszę nie mylić z Pasynkami koło Bielska Podlaskiego) Cicha i spokojna okolica - idealnie nadająca się na dział...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Sędziejowice

    • 130 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dzialke w Dobrej gm sedziejowice powiat laski woj lodzkie dzialka ma 30arow czyli 3000m2 prad woda z studni podlaczenie wody kolo 3tys moj numer [tel]

  • Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.
    1 / 7
    Sprzedam dużą działkę z rozpoczętą budową domu.

    Dębniaki

    • 285 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam Mam do sprzedania dużą działkę 1.28 ha na której rozpoczęta jest budowa domu jednorodzinnego. Działka ma duży potencjał można ją przeznaczyć pod inwestycję bądź podział na m...

  • Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków
    1 / 5
    Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków

    Rębków

    • 330 000 zł cena
    • 10 105 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy – Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń – coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od mia...

  • Działka Strzebielino ul.

    Strzebielino

    • 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA W PIĘKNEJ I CICHEJ OKOLICY LOKALIZACJA:STRZEBIELINO-  wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, w pradolinie Ł...

  • Działka Strzebielino ul. Zagrodowa

    Strzebielino » ul. Zagrodowa

    • 185 000 zł cena
    • 2 060 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    LOKALIZACJA:STRZEBIELINO- to wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, w pradolinie Łeby, na wschodnim skraju Puszczy Wierzchuci...

  • Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe
    1 / 15
    Sprzedam działkę z budynkami w Gajewie, gmina Nowe

    Gajewo

    • 199 900 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub wydzierżawię w dobre ręce dom i budynki gospodarcze do remontu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gajewo gmina Nowe, 5 km od Warlubia. Dojazd - droga asfaltowa,...

  • Super lokalizacja działka siedliskowa 0.5H
    1 / 5
    Super lokalizacja działka siedliskowa 0.5H

    Ossówno

    • 269 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam lub zamienię działkę siedliskową 0,5H klasa ziemi łąki VI , dojazd droga asfaltowa z drugiej strony graniczy ze strumieniem stare koryto rzeki ( woda czysta pojawiają się...