• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki siedliskowe

(363)
  • Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą
    1 / 14
    Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą

    Kołbiel

    • 992 789 zł cena
    • 20 261 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2,0261 ha ziemi w miejscowości Kołbiel. Obszar składa się z 4 działek o różnym statusie i powierzchni. DO ZAKUPU NIE SĄ POTRZEBNE UPRAWNIENIA ROLNICZE !!! DZIAŁKA nr 13-...

  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg

    Karcino

    • 168 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malowniczo położona działka w Karcinie, o pow. 4200m2 w bliskiej odległości od jeziora Resko. Duża działka z potencjałem, W MPZP tereny oznaczone na rysunku planu s...

  • Działka 1,5 ha z domem Gosań gm. Stąporków
    1 / 13
    Działka 1,5 ha z domem Gosań gm. Stąporków

    Gosań

    • 220 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję do sprzedaży urokliwą nieruchomość ze strumykiem składającą się z kilku połączonych działek w Gosaniu gm. Stąporków ( świętokrzyskie). Ok. 28 km od Kielc. Działka 1,5 ha je...

  • Dzialka z meldunkiem Sierosław
    1 / 4
    Dzialka z meldunkiem Sierosław

    Sierosław

    • 280 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dużą działkę w Sieroslawiu, dom Ok 100m. 3 pokoje, salon z kuchnią i łazienka. Dom do dokończenia, lecz nadaje się już do zamieszkania. Więcej informacji udzielę telefon...

  • Działka Dziemiany ul.

    Dziemiany

    • 7 200 000 zł cena
    • 191 767 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż doskonale funkcjonujace Gospodarstwo Agroturystyczne o powierzchni gruntu -19,1767 ha w skład którego wchodzą użytki rolne zabudowane, sad, lasy, łąki i pastwiska trwał...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami
    1 / 16
    Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami

    Gruszka Zaporska

    • 235 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 0,65 ha (6493 m²), położone w malowniczej wsi Gruszka Zaporska (gm. Radecznica, woj. lubelskie). To wyjątkowa nieruchomość z zabudowaniami gospo...

  • Działka 7300mkw+2budynki
    1 / 3
    Działka 7300mkw+2budynki

    Zator

    • 521 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    mam do sprzedania działkę na fajne RANCZO z możliwością wykopania stawu na rybki; o wym.100*73m przy drodze asfaltowej z wodociągiem,prądem na której są 2 budynki.To ostatnie zdję...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY
    1 / 4
    DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY

    Przysietnica

    • 559 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 73 ary położona w Przysietnicy ( gmina Stary Sącz ) 30 ar – teren zabudowy zagrodowej (MN/RM) 43 ar -ter3n rolny...

  • Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)
    1 / 16
    Działka Siedliskowa Budowlana 4990 m2 77m x 65m (0,5 ha)

    Niecki

    • 389 000 zł cena
    • 4 990 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż ładna działka w kształcie lekkiego rombu prawie, że niemal idealnego kwadratu, o powierzchni 4990 m2 (niecałe 0,5 ha) i o wymiarach: - bok szeroki od strony drogi 77m...

  • Działka 3000 m - Grunt
    1 / 4
    Działka 3000 m - Grunt

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna kameralna działka 24/2 , częściowo zalesiona. Ostrowiec Św. ul. Bałtowska-Dębowa – 3000 m kw. Wymiary: 30m x 100m Uzbrojenie w odległości 120m w ul. Bałtowskiej. Dojazd dr...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • Sprzedam działki rolno budowlane
    1 / 16
    Sprzedam działki rolno budowlane

    Stare Rochowice

    • 400 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki rolno budowlane połączone ze sobą z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Z dostępem do drogi powiatowej i po dwóch stronach drogi gminnej oraz mediów. Działki sło...

  • Działka siedliskowa Chronów gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 9
    Działka siedliskowa Chronów gm. Nowy Wiśnicz

    Chronów

    • 109 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedamy działkę w Chronowie, numer ewidencyjny 367. Powierzchnia 6200 m2 (62 ar). Kształt nieregularny, szerokość od strony drogi gminnej ponad 80m. Na sąsiedniej działce star...