• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki siedliskowe

(363)
  • 1 / 4
    Działka w otulinie rezerwatu !

    Skuły

    • 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka o powierzchni 4.000m2 położona w otulinie Rezerwatu Skulskiego. Doskonałe miejsce dla osób ceniących przyrodę. Kształt prostokąta o wymiarach 76,7 x 52,15. Możli...

  • 1 / 2
    Urokliwa działka siedliskowa 27.500m2

    Grzegorzewice

    • 495 000 zł cena
    • 27 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 27.500m2 zlokalizowana w miejscowości Grzegorzewice gmina Żabia Wola. Położona przy drodze utwardzonej, w okolicy zabudowa jednorodzinna. Wym...

  • 1 / 3
    Działka rolna 13 600 m² Żabia Wola

    Grzegorzewice

    • 340 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna o powierzchni 13.600 m² zlokalizowana w miejscowości Grzegorzewice gmina Żabia Wola. Położona przy drodze utwardzonej, w okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Wym...

  • 1 / 3
    Działka w otulinie rezerwatu !

    Skuły

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka o powierzchni 10.000m2 położona w otulinie Rezerwatu Skulskiego. Kształt prostokąta o wymiarach 191,68 x 52,17, dłuższym bokiem położony do drogi. Dojazd do dział...

  • 1 / 3
    Działka siedliskowa Ojrzanów

    Ojrzanów

    • 980 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 25.000m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów Towarzystwo. Malowniczo położona, przecina ją rzeczka co daje ciekawe możliwości zagospodarowania...

  • Dom Młyński, rzeka, na 14 400 m2 !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • Działka Kiełczów

    Kiełczów

    • 580 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    W Kiełczowie działka siedliskowa pow 5600 m2 dł-190 m szer 35 m dojazd drogą gminną cena 580 000 zł ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszenia nie...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Działka Nowy wilków

    Nowy Wilków

    • 850 000 zł cena
    • 22 364 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania działka budowlano – rolna o pow. 22 364 m2 (w tym 5 000 m2 – dz.budowlana), w kształcie...

  • Działka 6450 m2 z domem i halą.

    Ołtarzew

    • 2 500 000 zł cena
    • 6 433 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka 6 433 mkw., 3 km od autostrady A2 Ożarów Mazowiecki obok Warszawa (pierwszy bezpłatny wjazd na obwodnicę Warszawy, węzeł Pruszków, zjazd na Borzęcin- droga 71...

  • Działka inwestycyjna blisko Suntago i DK50

    Aleksandria

    • 752 500 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość doskonale nadająca się na inwestycję.Położona w miejscowości Aleksandria ul. Spokojna, 2km od Suntago Wodny Świat - Park of Poland koło Mszczonowa.Możliwość inwestycji...

  • Działka w cichej okolicy Wola Pękoszewska

    Wycinka Wolska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Działka posiada wydane warunki zabudowy przed wejściem ustawy o obrocie ziemią.Działka w miejscowości W...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 6 300 000 zł cena
    • 75 115 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Bardzo ładna działka, położona w cichym i spokojnym miejscu. Teren płaski, oddalony od ruchliwej tr...

  • Działka siedliskowa

    Piaseczno

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 311 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania piękna działka położona w Siedliskach koło Piaseczna w południowo-zachodniej części miejscowości granicząca z rzeczką,częściowo zadrzewiona. Całość składa się z dwóc...

  • Oaza ciszy i spokoju

    Sowia Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka siedliskowa

    Kopiska

    • 320 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    To wspaniałe siedlisko składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 6900 m2, bardzo ładnie położonych na skraju wsi.Jego ładny kształt pozwala na dobre zagospodarowanie. Istnie...

  • Piękna nieruchomość z możliwością podziału działu

    Skuły

    • 900 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ OD MAJA 2016 R. Ta piękna nieruchomość składa się z dwóch działek o podobnej wielkości. Może być jednym siedliskiem...

  • Atrakcyjna działka z dostępem do wszystkich mediów

    Zielonki-Parcela

    • 920 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowo ładna działka, o kształcie prostokąta z dostępem do wszystkich mediów, położona wśród domów jednorodzinnych. Powierzchnia biologicznie czynna 30%, pozostałe 70 % zabudowa...

  • Piękne siedlisko tuż przy Kampinowskim Parku Nar.

    Lasocin

    • 1 320 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Piękna duża działka siedliskowa tuż przy lesie /Kampinowski Park Narodowy/. Składa się z czterech d...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...