• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zielonką

(526)
  • 1 / 3
    Działka Warszawa Ursynów ul. Ługi

    Warszawa » Ursynów » ul. Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 812 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 36/2 położona przy spokojnej, cichej ulicy Ługi w Warszawie. Ulica posiada wjazd tylko z jednej strony w związku z czym poruszają się po niej tylko mieszkańc...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 12 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży grunt z aktywnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Lokalizacja w pobliżu Alej Jerozolimskich Wyśmienita komunikacja z centrum Warszawy....

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 413 478 zł cena
    • 4 836 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o statusie działki leśnej o łącznej pow.4836m2 ( wymiary: ca.83mx -szerokość x 59m- długość). Klasyfikacja gruntu: Ls V. Nieruchomość stanowią d...

  • 700 Ha Działki rolne i 3700 m2 Farmy drobiu (Litwa)

    Warszawa

    • 18 671 585 zł cena
    • 7 000 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ W PEŁNI ROZWINIĘTE ROLNICTWO ZE ZINTEGROWANYMI JEDNOSTKAMI PRODUKCYJNYMI Gospodarstwo zlokalizowane jest na Litwie Video [url] Strona internetowa www...

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • Działka Budowlana Warszawa Ursynów Dąbrówka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 763 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 675 m² w bardzo dobrej lokalizacji. Dąbrówka, zielony Ursynów, 200 metrów do ul. Puławskiej z dobrym szybkim wyjazdem oraz wjazdem i od str...

  • 1 / 2
    Działka dla dewelopera, Urtsynów ul. Kłobucka

    Warszawa

    • 5 130 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę nr 23/2, obręb 1-08-14. Ursynów, ul. Kłobucka.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość
    Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość

    Wielgolas Brzeziński » ul. Władysława Jagiełły

    • 410 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka o powierzchni 11 ar z domem do remontu. Położona w miejscowości Wielgolas Brzeziński przy ul. Jagiełły, nr działki 35/31. Działka z dostępem do wszystkich medió...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła ul. Praskiego Pułku

    Warszawa » Wesoła » ul. Pułku Praskiego

    • 25 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do wynajęcia działkę o pow.ok. 5000m2 zlokalizowaną w Warszawie Dzielnicy Wesoła.Wymiary działki: długość: 50mx szerokość 100m. Działka ogrodzona, starannie zagospodarowa...

  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie
    Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 440 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kochacie Państwo ulicę Sarnią w Wiązownie - wciąż słyszę "ochy" i "achy" na temat tej lokalizacji dlatego pewnie spodobają się Państwu nasze działki do których dojazd jest właśnie...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Łomiankach Łomianki sprzedam dzia...

    Łomianki

    • 275 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 393 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urocza działka budowlana położona w Łomiankach. Do działki przynależy prywatna droga dojazdowa. Zgodnie z planem zagospodarowania na działce można wybudować dom do 170m...

  • 1 / 2
    Działka ROD Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię odpłatnie prawo do użytkowania działki w ROD Żerżeń, Warszawa Wawer ul. Borowiecka. Działka otoczona jest dużymi iglakami, co zapewnia cień i prywatność. Środek porośnięty...

  • Działka inna na sprzedaż
    Działka inna na sprzedaż

    Warszawa » Wawer » ul. Klimontowska

    • 790 000 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 1 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania niezabudowana działka budowlana o powierzchni 602m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub jednorodzinną dwu lokalową. Kształt działki zbliżony do k...

  • Działka nad morzem Ustronie Morskie
    1 / 11
    Działka nad morzem Ustronie Morskie

    Warszawa

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Sprzedam działkę ROD Zwarynek - Warszawa Janowiecka

    Warszawa

    • 50 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD ZWARYNEK, przy ul. Janowieckiej 14, Elsnerów, Warszawa. Działka o powierzchni 300m2 z drewnianym domkiem z altaną - 30m2. Domek składa...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 390 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane...

  • Działka Warszawa Praga Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 300 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zabudowana domem do wyburzenia lub rozbudowy znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania umożliwiającym budowę budynku wielorodzinnego z usługami LINK DO OFE...