• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zielonka

(1)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną - Zielonka ul. Wojska Polskiego

    Zielonka

    • 1 450 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zielonki. Działka zadbana, ogrodzona, bez zabudowań. Wszystkie media w granicy działki. MPZP - zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 635 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1054 m² znajdująca się w pobliżu ul. Narutowicza w Kobyłce Stefanówce.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.

  • Działka Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 1 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z 2 domami jednorodzinnymi o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej dz...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 318 800 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce. Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaska W okolicy liczne no...

  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2
    1 / 5
    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2

    Ząbki

    • 598 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZĄBKI, JPII – działka budowlana z KW, 320 m2 BEZPOŚREDNIO sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z KW położoną w centrum miasta ZĄBKI przy ulicy JANA PAWŁA II blisko granicy z Wars...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8

    Marki

    • 1 999 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8 | 2153 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usłu...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    9900 m² – usługi, przemysł, zabudowa mieszkaniowa.

    Marki

    • 10 400 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 1 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 9900 m², położoną w dogodnej lokalizacji – w pobliżu centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka prz...

  • Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...

  • Działka 5979 m² usługi i zabudowa jednorodzinna

    Marki

    • 9 298 000 zł cena
    • 5 979 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5979 m², przeznaczoną zgodnie z MPZP pod zabudowę usługową oraz nieuciążliwą zabudowę przemysłową i rzemieślniczą. Dodatkowo dopuszcz...