• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja
    1 / 5
    Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja

    Chrzanów Duży

    • 7 380 000 zł cena
    • 2 381 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HALA SPRZEDAŻ NOWA SUPER INWESTYCJA W CZĘŚCI JUŻ WYNAJĘTA!!! Chrzanów Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem sa...

  • Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine
    1 / 7
    Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine

    Jaktorów

    • 309 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski o powierzchni 1817 m2 o wymiarach 32,5 x 56 m. Dla oferowanej działki zostały wydane WAR...

  • Działka budowlana Kuranów gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Kuranów gm. Radziejowice

    Kuranów

    • 300 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Kuranów w gminie Radziejowice w powiecie żyrardowskim. Świetna i spokojna okolica idealna dla kogoś kto chce uciec d...

  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 292 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1295 m2 ma kształt litery L. Wjazd na działkę o szerokości 6 m. Działka jest sucha i rów...

  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 260 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana położona w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1149 m2 ma kształt prostokąta. Działka jest sucha i równa. Jest położona w spokojnej i cich...

  • Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .
    1 / 5
    Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .

    Wiktorów

    • 550 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż położona w Wiktorowie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, piękna zielona okolica, w pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 1598...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami
    Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami

    Skuły

    • 700 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Skuły, w województwie mazowieckim, w gminie Żabia Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1750 m2 (35...

  • Działka inwestycyjna Teresin,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Teresin,

    Teresin

    • 15 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA: 22.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W pełni przygotowany do inwestycji grunt komercyjny pod budowę magazynu, fabryki lub innych usług na sprzedaż;...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Działka budowlana Żabia Wola
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 199 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prą...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...