• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa znakomita lokalizacja

    Przeszkoda

    • 1 977 140 zł cena
    • 5 203 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa P/U ok 25 km od centrum Warszawy przy trasie S8.Działka widoczna z trasy. Możliwość zabudowy do 15m wysokości, intensywność zabudowy 0,6.Okolica wielu firm, mag...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 148 510 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Działka w drugiej linii super lokalizacja

    Żółwin

    • 730 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania symbol 13MN.Możliwość budowy domu dwulokalowego lub bliźniaka.Bardzo dobry punkt - blisko do szkół, sklepów i komunikacji.Kolejka...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 789 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka budowlano-rolna - na sprzedaż . Działka o powierzchni 3157 m2 i wymiarach : 40x119x30x92. Położona blisko lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorod...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 450 000 zł cena
    • 49 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno - budowlana usytuowana w miejscowości Kłudno Nowe ok. 5 km. od Grodziska Mazowieckiego i ok. 2 km od węzła autostradowego A-2 . Nieruchomość w kształcie regularnego p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Działka budowlana 6577 m2 Radonie z MPZP

    Radonie

    • 880 000 zł cena
    • 6 577 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6577 m2 w miejscowości Radonie gmina Grodzisk Mazowiecki.Działka o powierchni 6577 m2 składa się z dwóch działek ewidencyjnych i każda...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 314 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękne działki budowlane o powierzchniach ok. 1500m2 w fantastycznym miejscu. Działki budowlane, każda ok. 1500 m2 położone w sąsiedztwie lasu. (Ustala się...

  • Działka budowlana Żabia Wola Żelechów
    Działka budowlana Żabia Wola Żelechów

    Żabia Wola

    • 419 650 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów śliczne działki budowlane blisko centrum miejscowości i zjazdu na S-8 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane po 1199, 1165 m2 w kształtach prostokątów. Działki poł...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Blisko PODKOWY pod dom 2 lokal. Media ⭐⭐⭐⭐⭐

    Owczarnia

    • 790 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 859 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana przy granicy Podkowy LeśnejLokalizacja:Atrakcyjna, cicha działka budowlana położona w Owczarni, tuż przy granicy z Podkową Leśną. Działka ma bardzo regularny kszt...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...