• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • Działka budowlana Macierzysz gm. Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska
    1 / 11
    Działka budowlana Macierzysz gm. Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska

    Macierzysz

    • 1 360 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z dobrą komunikacją do miasta i do metra, o wymiarach 75x 18,50 + droga dojazdowa szer. 5 m łącznie działka 1695 m2, bez drogi dojazdowej 1386 m. wszystkie przył...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • Działka budowlana Żabia Wola Kaleń
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola Kaleń

    Żabia Wola

    • 222 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kaleń Towarzystwo kompleks działek budowlanych w pięknej okolicy na sprzedaż. Siedem działek budowlanych o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokątów Działki położone w m...

  • Działka usługowa Radziejowice
    1 / 15
    Działka usługowa Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 8
    Działka wśród nowej zabudowy

    Rusiec

    • 395 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media - prąd n...

  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...

  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 325 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy
    1 / 4
    Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości. Kształt prostokąta o wymiarach 35,5 x 48,  Wszystkie media miejskie na działce. Słon...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na...

  • Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie
    1 / 2
    Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie

    Żabia Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 30 335 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 w Pieńkach Słubickich. Działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 i wymiarach 80 x 333,60 w kształcie regularnego...

  • Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.
    Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 999 999 zł cena
    • 4 478 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycja-działka budowlana. Oferta dla dewelopera i nie tylko ! Dla tej działki są aktualne Warunki Zabudowy na 8 bliźniaków i 4 budynki dwu-lokalowe . Łączn...

  • Działka Kozerki ul. Merkurego

    Kozerki » ul. Merkurego

    • 1 721 000 zł cena
    • 3 693 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób  poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego.Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio...

  • Malownicza działka niedaleko Warszawy
    1 / 9
    Malownicza działka niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 1 644 000 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4939m2, w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położona przy drodze powiatowej z sąsiedztwem parku...

  • 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...