• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka siedliskowa 1,4 ha koło Radzymina

    Łąki

    • 1 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż o...

  • Dziełka rolna w Borowcu gm. Ciepielów pow. lipski.

    Borowiec

    • 72 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna o pow. 1,20 ha (12000 m2) z dojazdem drogą utwardzoną w m. Borowiec gm. Ciepielów pow. lipski woj. mazowieckie Działka -powierzchnia 12000 m2-kształt prostokąta-pł...

  • Działka budowlana 55a Nowa Wieś (Lubartów 10km)

    Nowa Wieś

    • 199 000 zł cena
    • 5 545 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana 55 ar,Około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanaliza...

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,

    Budy-Grzybek

    • 312 720 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1303 M2 / DZIAŁKA BUDOWLANA / MPZP / BLISKO PKP / JAKTORÓW - BUDY GRZYBEK DANE TECHNICZNE: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m², położona w miejscowości Budy-Grzybe...

  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • Działka Mieszkowo ul. Szklarniowa

    Mieszkowo » ul. Szklarniowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m² - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński)Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca po...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 2000m2 od mkwadrat.eu

    Budy Mszczonowskie

    • 240 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice.Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Wymiary 33 x 60,6 .Media - woda w dro...

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...

  • Działka - druga linia zabudowy

    Budy Mszczonowskie

    • 255 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren jest podzielony na kilka działek pierwsza i druga linia zabudowy.Do sprzedania...

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą i szeregową

    Pruszków

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową położona w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. I...

  • Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA
    1 / 3
    Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA

    Izdebno Kościelne

    • 186 060 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie
    1 / 7
    Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie

    Żaby

    • 970 000 zł cena
    • 13 330 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Żaby (okolice Grodziska Mazowieckiego). Powierzchnia 13330 m2. Na działce znajdują się dwa nieukończone budynki (200m2 i 160m2), staw o powierzchni...

  • Działka 1030 m Budy Mszczonowskie

    Budy Mszczonowskie

    • 188 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobra cena !!. Działka usytuowana przy drodze gminnej - druga linia zabudowy Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren je...

  • Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga
    1 / 4
    Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga

    Werdun

    • 299 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3216 m kw. położonej w malowniczej spokojnej okolicy, to jest w miejscowości Werdun. Dzia...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...