• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 2 098 740 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/53 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 5 260m2 z warunkami zabudowy i projekt...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 230 818 zł cena
    • 12 366 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO MPZP usługi***SKLEP*** HANDEL***STACJA PALIW lub LPG .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Ko...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 399 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem. Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Doskonale u...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka Budowlana 1122 m Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1122 m w miejscowości Budy-Grzybek ul. PotockiegoTeren oznaczony symbolem 4MN - przeznaczenie terenów zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,- plan ustala obowi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działa 1122 m MPZP media Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1122 m2 położona w miejscowości Budy-Grzybek, przy ul. Potockiego.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ozn...

  • Działka budowlana Many gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka budowlana Many gm. Tarczyn

    Many

    • 675 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfalto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna- Zaborów- Brzesko-Małopolska

    Zaborów

    • 15 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 27 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 20mx135m...

  • Działka z mediami Rozalin gmina Nadarzyn

    Rozalin

    • 505 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 26 z wjazdem od ulicy od boku 39 m .Wjazd od strony północnej.Okolica bardzo spokojna, tylko nowe domy, liczne te...

  • Ładna działka w otulinie lasu

    Wolica

    • 538 660 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka położona pod Warszawą, w spokojnej i zielonej okolicy, stanowi idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Otulina lasu zapewnia wyją...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;wysokość zabudowy -12 m w tym pod...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – symbol MNU, z możliwością realizacji zabudowy dwulokalowej...

  • Działka 1200m2 media MPZP Kuklówka

    Kuklówka Radziejowicka

    • 295 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.200 m2 zlokalizowana w Kuklówce k/Radziejowic.Dojazd drogą asfaltową, natomiast do samej działki około 200 m drogą bitą. Wjazd na działkę od stron...

  • Działka Pęcice ul. Wąska

    Pęcice » ul. Wąska

    • 799 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 651 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy działka  położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość nat...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 102 000 zł cena
    • 1 698 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • działka leśna z prawem zabudowy

    Żółwin

    • 880 000 zł cena
    • 9 213 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie.Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość działk...

  • Działka Brwinów
    1 / 5
    Działka Brwinów

    Brwinów

    • 31 800 000 zł cena
    • 127 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 . Dojazd d...