• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(953)
  • Top działka, media, las.

    Strzeniówka

    • 699 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem o pow. ok 1200 m2 w najładniejszym zakątku Strzeniówki.Kształt zbliżony do kwadratu pozwala na realizację wielu projektów budowlanych. Wszystkie medi...

  • 1 / 3
    Urokliwe miejsce w Kaniach

    Kanie

    • 670 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego- pow zabudowy 16,5 %- pow. biologicznie czynna -70 %- h- 9m, szerokość elewacji 15mDziałka cz...

  • Działki budowlane  - zbuduj dom w lesie
    1 / 8
    Działki budowlane - zbuduj dom w lesie

    Powązki

    • 375 004 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchniach: 83/1, 83/2, 83/3 – 2026 m2 83/4, 83/5, 84/5 - 1500 m2 84/2, 84/3 - 2288 m2 84/6- 1475 m2 Ceny działek: 83/1, 83/2, 83/3 - 4...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • 1 / 3
    Działka w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 375 590 zł cena
    • 3 266 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy.Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwoś...

  • 1 / 2
    Duża działka, OSIEDLE/USŁUGI, MPZP - OKAzJA!

    Powązki

    • 3 600 000 zł cena
    • 30 372 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 30372 m2 w miejscowości Powązki, gm. Mszczonów. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej.Cicha i spokojna oko...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 410 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa – Radziejowice, ul. OssolińskichNa sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m², położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zale...

  • Teren inwestycyjny UZ NADARZYN SuPeR oferta!

    Nadarzyn

    • 2 573 480 zł cena
    • 18 382 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren lasu, w środkowej części teren usług zdrowia z zielenią urządzoną Działka jest idealnym miejscem na realizacje kompleksu opieki nad osobami starszymi oraz miejscem na realiza...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Działka w najpiękniejszym rejonie Strzeniówki

    Strzeniówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cichy, spokojny zakątek Strzeniówki.Dosłownie kilka metrów do rozległych leśnych trenów.Jednocześnie blisko do całej nadarzyńskiej infrastruktury. Sklepy, szkoły, przedszkola.W sąs...

  • Działka budowlana w bliskim sąsiedztwie natury.

    Żółwin

    • 1 135 970 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w malowniczej miejscowości Żółwin, oddalonej o 30 km od Warszawy, w powiecie pruszkowskim.4 km od kolejki WKD, zapewniającej prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy w pó...

  • 1 / 4
    Blisko Podkowy Leśnej - ŻÓŁWIN Łąkowa WKD 1.8km!

    Żółwin

    • 495 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną wśród nowoczesnych domów przy spokojnej ulicy Łąkowej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury, a jednocześnie...

  • 1 / 4
    Duże działki w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 385 250 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 850m2 | Super

    Mroków

    • 410 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 483 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu - zabudowa jednorodzinna Na każ...

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...