• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(540)
  • Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W WILANOWIE Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, niedaleko siedziby TVN. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biuro...

  • Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 34 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 1 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt położony między Al.Jerozolimskimi a kolejka WKD. Teren w obszarze ograniczonej zabudowy w związku z położeniem pod korytarzem lądowania na lotnisku Okęcie. Bardzo dobre miej...

  • Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż, Warszawa Białołęka. Kompleks działek pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo wielorodzinne. Działka objęta planem miejscowym. Bardzo duża procento...

  • Działka Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 13 500 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 1 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 11 000 m2 na Ursynowie w niedalekiej odległości od lasu Kabackiego. Wydane wz na budowę 28 domów jednorodzinnych (pow. 110-150 m2) w...

  • Działka Warszawa Białołęka, Białołęka Dworska

    Warszawa » Białołęka

    • 6 800 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni ok. 16 000 m2 z możliwością zabudowy trzykondygnacyjnej na zielonej Białołęce. Idealna lokalizacja pod osiedle zamknięte. Plac poło...

  • Działka Warszawa Praga Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 990 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 1 064 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość na siedzibę firmy o charakterze usługowo-handlowym lub produkcyjnym. Powierzchnia 350 m2 plus 230 m2 w dobudowie na działce o powierzchni 931 m2. z bezpośrednim wjazd...

  • Działka Warszawa Ochota

    Warszawa » Ochota

    • 4 230 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowa, idealna na hale, magazyny, okolice Leonidasa. Kształt działki: PROSTOKĄT Dojazd: ASFALT Uzbrojenie: Kanalizacja: 100 Elektryczność: TAK Podłączenie...

  • Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 150 000 zł cena
    • 26 673 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość jest położona w Warszawie w dzielnicy Wawer, osiedle Aleksandrów w pobliżu ul. ... w obszarze dynamicznie rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Aleksandrów to osie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 18 270 000 zł cena
    • 29 000 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren inwestycyjny 2,9 ha , blisko Alei Krakowskiej i obwodnicy Warszawy. Działki są w pełni uzbrojone. Media w ulicy: prąd, woda, gaz, telefon, kanalizacja. Plan zagospodarowan...

  • Działka Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 5 500 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ul. Wólczyńskiej do centrum 13km, okolica Kampinowskiego Parku Narodowego, najchętniej pod osiedle domów jednorodzinnych. Kontakt [tel] [email] LINK DO OFERTY:...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • Działka Macierzysz

    Macierzysz

    • 4 335 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ożarów/Macierzysz. Grunt inwestycyjny o powierzchni 8500m2 (ca 163x54m) posadowiony na płaskim terenie przy drodze z kostki brukowej. Nieruchomość sąsiaduje z nowymi magazynami ora...

  • Działka Warszawa Białołęka, Dąbrówka Szlachecka

    Warszawa » Białołęka

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona jest w Warszawie dzielnica Białołęka os.Dąbrówka Szlachecka druga linia zabudowy. Powierzchnia: ( 772 m2 ) +( 2620 m2 ) = 3400 m2 Plan Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Działka Warszawa Mokotów, Służew ul. ----------------------------...

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 5 400 000 zł cena
    • 2 247 m2 powierzchnia
    • 2 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod zabudowę 3-ma budynkami jednorodzinnymi o łącznej powierzchni 1800 m2. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu na warszawskim Służewiu. Powierzchnia...

  • Działka Warszawa Bemowo, Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 3 600 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka przemysłowa z warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę budynku magazynowo-poligraficznego z kwietnia 2007. położona na Bemowie, ok 150m od ul.Połczyńskiej. Kanalizacja...

  • Działka Marki

    Marki

    • 726 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka wąska ok. 7,5m ale sąsiaduje z działką ok. 13m szerokości, więc przy zakupie obydwu działek jest możliwość budowy osiedla np domów szeregowych (takie jest sąsiedztwo) LI...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna

    Warszawa » Wesoła

    • 6 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 6000m2 i wymiarach 104X58 w kształcie foremnego prostokąta. nieruchomość położona w zacisznym miejscu ok. 1000m od Traktu Brzeskiego. Obok d...

  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 4 130 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka obok szkoły może być usługowa lub mieszkaniowa LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma chara...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie
    1 / 3
    Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie

    Kopytów

    • 5 500 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 3.45 hektara w Kopytowie gm. Błonie przy trasie Warszawa -Poznań , z warunkami zabudowy. -zabudowana, -brak planu zagospodarowania. Uchwała rady miejskiej...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 1 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona kilkaset metrów obok trasy Warszawa-Grodzisk. Niedaleko jeziora z możliwością łowienia ryb. Do szkoły ( Szkoła podstawowa i Gimnazjum) ok. 800m, do stacji WKD ok....

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 160 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka bezpośrednio przylegająca do trasy poznańskiej na długości 70 m. Grunt znajduje się 3 km od Błonia, 25 km od Warszawy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego ob...

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 2 387 000 zł cena
    • 21 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 217002m zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie trasy poznańskiej. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Infor...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 200 000 zł cena
    • 28 900 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka inwestycyjna w sąsiedztwie Trasy Poznańskiej/ 150m od trasy/ zlokalizowana w miejscowości Bieniewo Parcela około 35 km od Warszawy. Działka odrolniona LINK DO...

  • Działka Kopytów ul.

    Kopytów

    • 4 900 000 zł cena
    • 34 470 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Kopytów w gminie Błonie o powierzchni 34 470 m2.Na działkę zostały wydane warunki zabudowy. Można na niej wybudować budynek mieszkalno-usługowy o...

  • Działka 2,29ha przy trasie Święcice - Błonie
    1 / 3
    Działka 2,29ha przy trasie Święcice - Błonie

    Kopytów

    • 6 412 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,29 ha zlokalizowaną przy samej trasie Poznańskiej pomiędzy Święcicami a Błoniem w powiecie warszawskim zachodn...

  • 1 / 4
    Działka dobrze skomunikowana, WKD w pobliżu

    Nowa Wieś

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m², zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Nowa Wieś, gmina Michałowice, powiat pruszkowski. Działka w kształcie...

  • 1 / 2
    Działka Bieniewice

    Bieniewice

    • 510 000 zł cena
    • 8 188 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 8.188m2 zlokalizowana w miejscowości Bieniewice gmina Błonie. Kształt trójkąta - dłuższy bok przylega do drogi. Dojazd utwardzony. Media - prąd, woda w...

  • Działka Kopytów

    Kopytów

    • 7 000 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 35.000 m2 w Kopytowie gm. Błonie. Teren niezabudowany, brak planu zagospodarowania- jest studium, planowany pod zabudowę mieszkaniową-jednorodzinną i usług...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • Konstantów działka 1.225m2 wym.35x35 PKP A2 LUX !!

    Konstantów

    • 220 500 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1.225m2 zlokalizowana w miejscowości Konstantów gmina Błonie. Wymiary 35 x 35. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Media - prąd, woda, gaz w drodze przy dział...

  • 1 / 3
    Okazja ! Tania działka blisko PKP !

    Bramki

    • 300 096 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 1042 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Bramkach koło Błonia.Dużą zaletą działki jest jej usytuowanie względe...

  • 1 / 2
    Działka rolna Konstantów

    Konstantów

    • 360 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 3.600m2 zlokalizowana w miejscowości Konstantów gmina Błonie. Wymiary 30 x 120. Przylega do drogi gminnej bokiem 30m. Działka leży na granicy dwóch...

  • 1 / 3
    cicha okolica

    Stary Łuszczewek

    • 480 700 zł cena
    • 20 900 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej -asfaltowej. Szerokość działki od wjazdu 53 m.Teren objęty  planem zagospodarowania  - zabudowa zagrodowa i tereny rol...

  • 1 / 2
    Bramki działka budowlana niedaleko A2

    Bramki

    • 240 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, położona w Bramkach k/ Błonia w niedalekiej odległości od A 2, 35 km od Centrum Warszawy, 2 km od stacji kolejowej. Teren objęty MPZP, oznaczony MU, zabudowa...

  • Działka 2600m2 z wszystkimi mediami !

    Żukówka

    • 850 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2600m2 zlokalizowana w Żukówce około 1 km od Błonia. W pełni uzbrojona: prąd, gaz woda i kanalizacja miejska w granicy działki. Kształt trapezu o wymiarach -...

  • Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m², położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej DK 92, łączącej Wars...

  • Działka pod osiedle Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka pod osiedle Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 2 430 000 zł cena
    • 9 340 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny teren inwestycyjny - Bramki, gm. Błonie - pod zabudowę MU. Na sprzedaż wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 9345 m², nieruchomość w całości objęta miejscowym planem z...

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Działka budowlano-inwestycyjna
    1 / 9
    Działka budowlano-inwestycyjna

    Bieniewice

    • 349 870 zł cena
    • 1 994 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INFORMACJE PODSTAWOWE Powierzchnia: 1994m2 Wymiary: 68 x 30 m Działka objęta MPZP Działka z podłączonym prądem Dojazd drogą wewnętrzną Numery działek: 3/24, 3/17 Dojazd drogą pryw...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Działka budowlano - rolna blisko W-wy

    Łąki

    • 850 000 zł cena
    • 4 724 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano - rolną położoną przy u...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • Działka budowlana 55a Nowa Wieś (Lubartów 10km)

    Nowa Wieś

    • 199 000 zł cena
    • 5 545 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka rolno-budowlana 55 ar,Około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanaliza...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...