• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Płochocin

(8)
  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z dużym potencjałem, produkcyjno-usługowa (4UP).Tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych i rzemieślniczych, składów i magazynów. Powierzchnia zabudowy usługowo-pro...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki, Poznańska

    Płochocin

    • 8 677 200 zł cena
    • 14 462 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14 462 m2 zlokalizowana w Płochocinie przy ul. Poznańskiej. Dobry dojazd do trasy S8, A2. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 5...

  • Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 457 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2457 m2 usytuowana w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. W odległości 150m ullica Poznańska (trasa 92). Dobry dojazd do trasy S8 i A2. Działka...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • 1 / 2
    Działka przemysłowa w dobrej lokalizacji

    Płochocin

    • 5 160 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomite położenie przy starej trasie na Poznań.Teren objęty MPZP.Szerokość 45 m długość 270 m.Szybki dojazd do Warszawy i sąsiednich miejscowości.Polecam i zapraszam po więcej sz...

  • 1 / 2
    Znakomita działka pod produkcję

    Płochocin » ul. Lipowa

    • 37 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjna działka w Płochocinie.

    Płochocin

    • 3 577 440 zł cena
    • 14 906 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa położona jest w Płochocinie i swoim jednym bokiem dochodzi do szosy poznańskiej. Woda, prąd i gaz w drodze przy działce W n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Koszajec

    Koszajec

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, kształtna działka, ogrodzona może być przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze lub usługowe /hale do 9 m wysokości/.Działka blisko wjazdu na autostradę. Bardz...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m² położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego.Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem 4MN/U -...

  • 1 / 4
    Kształtna i nasłoneczniona działka z mediami !

    Umiastów » ul. Leszczynowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1004m2 w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Umiastowie, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość...

  • 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Budowl-usług Święcice z MPZP 4MN/U Super oferta!!

    Święcice » ul. Ciekawa

    • 992 250 zł cena
    • 2 835 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana