• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(290)
  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 30 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki, nowoczesny dom wolnostojący o pow. 720 m2, położony jest na działce o pow. 960 m2. Wszystko zostało urządzone i wykończone w bardzo dobrym standardzie. W bryle budyn...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 20 000 zł cena
    • 392 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    [PL/EN] Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, idealnie zlokalizowany w pobliżu renomowanych szkół brytyjskiej i francuskiej. Ta przestronna nieruchomość o prze...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Wiedeńska

    Warszawa » Wilanów » ul. Wiedeńska

    • 13 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * bliźniak z ogrodem* kameralne osiedle * Powsin * [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje Elegancki bliźniak zlokalizowany w Powsinie na ekskluzywny...

  • Dom Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 8 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom na wynajem - Saska Kępa, Warszawa Piętrowy dom o powierzchni 150 m po kapitalnym remoncie - w pełni umeblowany Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaż...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa

    Warszawa » Praga-Południe

    • 14 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnego budynku w zabudowie bliźniaczej, położonego w prestiżowej dzielnicy Saska Kępa. Jest to idealne miejsce na prowadzenie dzi...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 10 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom na Zawadach. Wykończony w wysokim standardzie, świeżo po remoncie. ROZKŁAD Parter: przedpokój, garderoba, łazienka z prysznicem, gabinet, duży salon z kominki...

  • Dom Warszawa Wilanów ul. Zygmunta Vogla

    Warszawa » Wilanów » ul. Vogla

    • 17 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy, idealny dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. PARTER Salon (ok. 40...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady ul. Ruczaj

    Warszawa » Wilanów » ul. Ruczaj

    • 22 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom doskonale zaprojektowany i perfekcyjnie wybudowany z użyciem materiałów najwyżej jakości. Niezwykle funkcjonalny i przestrzenny. Duży ogród, garaż na 2 samochody...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny dom niedaleko siedziby TVN-u, idealnie przystosowany pod działalność biurową. Budynek wykończony w wysokim standardzie i utrzymywany w bardzo dobrym st...

  • Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2
    1 / 2
    Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2

    Warszawa

    • 528 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego parterowego Ecocube Smart F5+ o powierzchni 110 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotow...

  • Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2
    1 / 6
    Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2

    Warszawa

    • 334 920 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego Ecocube Smart B3 o powierzchni 80 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotowych elementów...

  • Dom Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Bruzdowa

    • 12 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Luksusowo wykończony dom położony w prestiżowej części Wilanowa. Wszystko zostało urządzone i wyposażone w wysokim standardzie. Garaż na 1 samochód oraz dodatkowo jedno miejsce...

  • Wawer ul. Ogórkowa domy do własnej aranżacji.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1791 m2 - Warszawa Wawer. Nieruchomość zabudowana budyniami mieszkalnymi przy ul. Ogórkowej. Dojazd na ostatnim odcinku polny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkan...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 27 500 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Na wynajem dostępny jest wyjątkowy dom o imponującej powierzchni 500m2, położony na działce o powierzchni 800m2, w spokojnej, zielonej okolic...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 12 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Luksusowy nowoczesny dom z przeznaczeniem na cele biurowe. Dom składa się z 2 pięter i przyziemia: Parter: - Duży przestronny open space z salą konferencyjną oddzieloną szkla...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 13 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki Dom na Wynajem w Sadybie i Wilanowie - Doskonała Lokalizacja Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu uroczego domu na pograniczu Sadyby i Wilanow...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy wyjątkowy i wyrafinowany dom usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, luksus oraz wyjątkową atmosferę...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Elegancki dom położony na prestiżowym, kameralnym osiedlu Patio w Powsinie Usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku Powsin, oraz Lasu Kabackiego z dobrym dojazdem dwupasmówk...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 26 000 zł cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Unikatowa rezydencja na zamkniętym osiedlu na Wilanowie [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Real Estate prezentuje unikatową nowoczesną i energooszczędną rezydencję, położon...

  • Dom Warszawa Ochota, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota

    • 17 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom z bajkowym ogrodem tuż przy Parku Szczęśliwickim Przestronne, słoneczne pokoje z widokiem na ogród, Fort i Park Szczęśliwicki Dom położony w bajkowym ogrodzie na...