• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Warszawa Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 7 000 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy budynek o powierzchni liczącej łącznie około 800 m2, usytuowany na działce o 2150 m2. Na działce dodatkowo budynek 40 m2 oraz garaże. Nieruchomość zlokalizowa...

  • Dom Czersk

    Czersk

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Malowniczo położony 200 letni domek położony na pięknej działce o pow. ok. 18000 m2 ze starodrzewiem (brzoza, leszczyna i inne). Możliwość dojazdu do posesji z dwóch stron. W częśc...

  • 1 / 3
    Dom Warszawa Ursynów, Jeziorki

    Warszawa » Ursynów

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej 300m2, usytuowany na pięknej dużej działce 1610m2. Dodatkowo / 2 niezależne pozwolenia na budowę umożliwiające wybudowanie na działce jeszcze 2...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Włochy, Nowe Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 180 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe Włochy - osiedle domów jednorodzinnych z dużą ilością zieleni. Nieruchomość składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dwie połówki bliźniaków mają os...

  • Dom Warszawa Białołęka, Wiśniewo

    Warszawa » Białołęka

    • 3 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRAWDZIWIE ARTYSTYCZNA POSIADŁOŚĆ W LESIE W GRANICACH MIASTA Na sprzedaż unikatowa rezydencja położona w sercu lasu, w Henrykowie na Białołęce zaledwie 12 km od Pałacu Kultury i N...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Ursynów, Grabów ul. Krasnowolska

    Warszawa » Ursynów » ul. Krasnowolska

    • 12 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    DO WYNAJĘCIA wspaniała, elegancka rezydencja w Warszawie, dzielnicy Ursynów Grabów. Bardzo ładna, cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie (200 - 800 m) szkoła, przedszkola, sklepy,...

  • Dom Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferujemy na sprzedaż dwa domy oraz działkę - całość tworzy reprezentacyjną posesję zlokalizowaną w Dzielnicy Wawer (Międzylesie). W skład posesji wchodzą wyodrębnione geodez...

  • Dom Warszawa Ursus, Gołąbki ul. Wincentego Kadłubka

    Warszawa » Ursus » ul. Kadłubka

    • 3 299 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 7 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i]Do sprzedania piękny dom w prestiżowej części Warszawy z 4 dużymi sypialniami, gabinetem i przestronnym salonem połączonym z kuchnią i jadalnią. [/i] [i]Do budowy domu uży...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady ul. Jara

    Warszawa » Wilanów » ul. Jara

    • 2 890 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 8 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom (dworek polski) wolnostojący o powierzchni 350m, na działce 500m, Wilanów/Zawady. Zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie Pałacu, rezerwatu przyrody "Morysin", rzeczki Wilan...

  • Dom Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 7 400 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 10 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy, przestronny, nowy dom w osiedlu zamkniętym z ochroną, monitoringiem. Wykończony z materiałów najwyższej jakości (kamień, szkło, chrom, podłogi z drzewa afrykańskiego. P...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski ul. Królewicza Jakuba

    Warszawa » Wilanów » ul. Jakuba

    • 19 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom w zabudowie bliźniaczej, Warszawa/Wilanów. Budynek nowoczesny o wysokim standardzie wykończenia. Możliwość wynajmu na cele komercyjne. Super lokalizacja, pres...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 2 675 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w Konstancinie Jeziorna. Budynek wybudowany wg indywidualnego projektu - nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia ( okna, drzwi mahoniowe, na podł...

  • Dom Michałowice
    1 / 8
    Dom Michałowice

    Michałowice

    • 3 400 000 zł cena
    • 444 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania wyjątkowo piękny dom usytuowany przy spokojnej ,kameralnej i cichej ulicy Michałowic. Powierzchnia domu to 440m2. Rok budowy 2005. Działka na której usadowiony je...

  • Dom Warszawa Ursus
    1 / 16
    Dom Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 4 990 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 4 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Interesująca oferta SPRZEDAŻY domu w Ursus - Gołąbki , m. st. Warszawa o pow. całkowitej 1050 m2 na działce ok 800 m2. Dom składa się z dwóch części: od frontu z mieszka...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 970 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 14 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący ok.200m2 w starej części Wilanowa na działce ok.750m2.Dom do gruntownego odnowienia,teren całkowicie ogrodzony,działka ze starym drzewostanem. Numer oferty: I/128...

  • Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa
    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom w Warszawie.Interesują mnie dzielnice Ursynów,Wilanów,Włochy,lub w pobliżu tych dzielnic.Koszt willi 2.300.000zł ,zamiana do poł...

  • Willa Z Prywatnym Pomostem I Linią Brzegową!
    Willa Z Prywatnym Pomostem I Linią Brzegową!

    Warszawa

    • 3 789 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,836 ha, położona bezpośrednio nad jeziorem Ilińskim w miejscowości Miłomłyn (woj. warmińsko-mazurskie). Na terenie znajduje się wi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kosowska

    • 819 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości