• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Kobyłka +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 050 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 1 249 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jaworowa

    • 1 995 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Otwock

    • 1 559 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 12 500 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu budynek (1/2 bliźniaka) na cele mieszkalne albo komercyjne (biuro) w W-wie na Mokotowie/Sadybie. Bardzo dobra okolica w sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna w dużej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny do wykończenia 10 min samochodem do al. Wilanowskiej Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17.4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2, kuchnia 8.6m2, sień 3,0m2, kotłownia 6,1m2, garaż...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment środkowy do wykończenia Parter: salon 35,5m2, hall 8,5m2, kuchnia 7,1m2, wc 2,2m2, kotłownia 6,1m2, sień 2,7m2, garaż 17,1m2, Poddasze: pokój 12,8m2, pokój 15,5m2, pokó...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment do wykończenia Parter: salon 35,5m2, hall 8,5m2, kuchnia 7,1m2, wc 2,2m2, sień 2,7m2, garaż 17,1m2, Poddasze: pokój 15,5m2, pokój 12,8m2, pokój 17,9m2, łazienka 7,5m2,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny w stanie surowym Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17,4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2 kuchnia 8,6m2, sień 3,0m2,kotłownia 6,1m2 garaż 17,1m2. Poddasze: pokój 15,3m2, pokój...

  • działka 1 ha Raszyn
    działka 1 ha Raszyn

    Falenty Duże

    • 6 000 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    jak w tytule dom stodoła i obora wszystkie media

  • Dom Warszawa Ochota, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota

    • 7 200 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    23 mieszkania / pokój , kuchnia , łazienka Bez lokatorów kwaterunkowych. Komercyjni niskiego sortu. Budynek w stanie do remontu kapitalnego. Budynek w GEZ. Budynek chronio...

  • Dom Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 34 000 000 zł cena
    • 3 751 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica w kształcie czworoboku budowana etapowo w latach 1900-1930. Front 6 kondygnacji (5 pięter) 3 Oficyny 5 kondygnacji - (4 pięta). Wysokie kondygnacje. Łącznie 90 lokal...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 15 200 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE : Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mies...

  • Dom Warszawa Wawer, Marysin Wawerski

    Warszawa » Wawer

    • 1 750 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom jako bardzo dobra propozycja na działalność gospodarczą (w tej chwili jest tam prowadzona)i mieszkanie. Dom podpiwniczony wybudowany w 1990, w 1992 został dobudowany duży gar...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 19 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej ponad 495 m2, usytuowana w dzielnicy Mokotów, malowniczo położona. Budynek 4-kondygnacyjny, obejmuje: - 7 pokoi, - 2 kuchnie, - 3 łazienk...

  • Dom Obory

    Obory

    • 7 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    segment skrajny w cichej i spokojnej okolicy Konstancina- Obory, w sąsiedztwie pałacu Potulickich. Segment skrajny, nowy jeszcze nie był zamieszkały(rok budowy- 2006) , działka 400...

  • Dom Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 22 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Mamy do zaoferowania Państwu podmiejską rezydencję zbudowaną w stylu dworku polskiego. Położona na starej skarpie wiślanej w pobliżu Rezydencji Kancelarii Prezydenta RP. W domu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 420 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 1 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Stara Wieś

    • 2 220 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 495 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Falęcin

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 460 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 8 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 2 000 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Stare Faszczyce

    • 2 030 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Błonie-Wieś

    • 969 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dużym tarasem i ogrodem! Rezerwacja
    1 / 2
    Dom z dużym tarasem i ogrodem! Rezerwacja

    Domaniew

    • 885 305 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy
    1 / 8
    Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy

    Celestynów

    • 167 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI STELMASZAK - Marzena Stelmaszak
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie
    1 / 16
    Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie

    Stare Faszczyce

    • 930 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejsco...

  • Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie
    1 / 16
    Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie

    Stare Faszczyce

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszc...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie
    1 / 4
    Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie

    Jatne

    • 195 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam zamienię lub sprzedam dom w okolicach Augustowa i parku Biebrzańskiego .Dom nadaje się do zamieszkania.W domu jest kuchnia 2pokoje jest łazienka, przedpokój komora w komorze...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 549 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości