• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina

    Nowe

    Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina

    Ciszyca

    • 2 099 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 11 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 183 m² (w tym garaż dwustanowiskowy 43 m²), położonego na pięknej działce o powierzchni 1000 m²...

  • DWA DOMY CAŁOROCZNE POD LASEM OKAZJA
    1 / 8

    Nowe

    DWA DOMY CAŁOROCZNE POD LASEM OKAZJA

    Chynów

    • 90 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BARDZO ATRAKCYJNA POSESJA DLA KONESERÓW CISZY, SPOKOJU I KONTAKTU Z PRZYRODĄ. DWA domy na DWÓCH sąsiednich działkach jako jedna posesja do zamieszkania całorocznego lub wykorzystan...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16

    Nowe

    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Wyjątkowa rezydencja w otoczeniu lasów Chojnowkich
    1 / 16
    Wyjątkowa rezydencja w otoczeniu lasów Chojnowkich

    Ustanów

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży wyjątkową rezydencję o pow. 550 m2 na działce 6000 m2 w doskonałej lokalizacji , zaledwie 25 km od Warszawy w Ustanowie , w otulinie Lasów Chojnowskich . Budyn...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów,
    Dom Piskórka gm. Prażmów,

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Las Chojnowski zagląda do okien... | Piskórka 2026 Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Otwierasz drzwi tarasowe i bierz...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łoś rynek pierwotny ul.

    Łoś

    • 1 530 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu „Dom w Lucernie 3” (Archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.Dom o powierzchni...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Pruszków

    • 875 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Złotokłos

    • 1 760 900 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Dom Pruszków ul.

    Pruszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej...

  • 1 / 2
    Dom Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 5 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 22 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż willa w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 242m2 + ogród 315m2.Wnętrze domu jest wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,1...

  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 134,67m2+ ogród o pow. 349m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 6 pokoi. Salon przestronny z miejscem na ja...

  • Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.
    Willa w zaciszu Józefosławia - droga prywatna.

    Józefosław

    • 3 999 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz zadbanej nieruchomości na rynku wtórnym? Zadbany dom oraz działka z zaaranżowanym ogrodem zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą sprzedaży i obejrzenia atrakcyjnej po...

  • Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m
    1 / 2
    Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m

    Dawidy Bankowe

    • 1 800 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dawidy Bankowe ul. Boryny Duża działka 1500m Pow. użytkowa 139,16 m² Liczba pokoi 5 Rodzaj dachu dwuspadowy Pow. zabudowy 188,57 m² Garaż 2-stanowiskowy Poddasze użytkowe W...