• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 134,67m2+ ogród o pow. 349m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 6 pokoi. Salon przestronny z miejscem na ja...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o pow.228m2+ ogród pow. 450m2, w budynku garaż dwustanowiskowy ok 40m2 + pomieszczenie 25m2.Wysokość pomieszczeń (3,2 m) . Na parterze znajdu...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa rynek pierwotny ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Gołąbki Jesienna 30
    Gołąbki Jesienna 30

    Warszawa

    • 930 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gołąbki Jesienna 30 Nieruchomość z lat 60-tych, 109 m. kw. na działce 450 m. kw., podpiwniczona, dobrze izolowana na końcu ulicy, gdzie panuje święty spokój. Brama wjazdowa na cał...

  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Oliwska

    Warszawa » Targówek » ul. Oliwska

    • 9 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 348 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...