• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 200 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 12 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Segment  Warszawa Włochy, ul. Denarowa
    1 / 16
    Segment Warszawa Włochy, ul. Denarowa

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m² powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m² przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach....

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,

    Warszawa

    • 1 847 777 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poranki zaczynają się tu od światła. Miękkiego, wpadającego przez duże okna, odbijającego się od naturalnych materiałów i spokojnych kolorów. To jeden z tych domów, w których wszy...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 12 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy Powierzchnie działek: od 135 m...

  • Wyjątkowy dom w otoczeniu natury – Kozłów k. Radom
    1 / 15
    Wyjątkowy dom w otoczeniu natury – Kozłów k. Radom

    Kozłów

    • 799 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, na działce o pow. 900 m2 w otulinie Puszczy Kozienickiej w miejscowości Kozłów. Dom jest zadbany i daje możliwość zamieszkania od zaraz,...

  • Przestronny dom w Józefosławiu w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Przestronny dom w Józefosławiu w spokojnej okolicy

    Józefosław

    • 980 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny, rodzinny dom w Józefosławiu Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114,39 m², położony przy spokojnej ul. Saturna w Józefosławiu — kameral...

  • Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 4 000 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Warszawa Wesoła Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej zielonych części Warszawa Wesoła. To...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 640 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 15 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów

    • 4 060 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 25 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 45 800 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------B...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Ateńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ateńska

    • 52 000 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 35 600 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Agecnja Nieruchomości Proper...