• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna

    Warszawa

    • 2 380 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m² Kondygnacje: • kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m² • kondygnacja 0: 50 m² • kond...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy Wawer, tuż przy Wale Miedzeszyńskim. Jest to jedyny taki dom wolnostojący w te...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku
    1 / 13
    Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu Wesoła, Warszawa Działka 809 m | Powierzchnia całkowita domu ok. 230 m | Zaciszna leśna okolica Na sprzedaż segment środkowy położ...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Dom Warszawa Międzylesie
    1 / 2
    Dom Warszawa Międzylesie

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka położona przy kameralnej ulicy w Międzylesiu (okolice CZD). Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 450 m2 z garażem . W sąsiedztwie piękne, nowe rezydenc...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Idealne parametry domu-Promocyjna cena!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena trwa!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr prz...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 640 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralna inwestycja nowoczesnych domów przy Wale Zawadowskim, w zielonym otoczeniu nad Wisłą. Duże przeszklenia, ogródek i taras zapewniają komfort na co dzień, a szybki dojazd do...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 740 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 16 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 870 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 8
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny
    1 / 15
    Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny

    Warszawa

    • 2 199 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: Dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: -...

  • Dom Góra Kalwaria
    Dom Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria

    • 800 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    2 poziomy wysoki standard niskie opłaty Góra Kalwaria To jedna z tych ofert, przy których pojawia się myśl: to się naprawdę rzadko zdarza. Ten segment o powierzchni 100 m, zaproj...

  • Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer
    1 / 16
    Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer

    Warszawa

    • 2 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 11 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m², położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego....