• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Kobyłka +20 km
  • Łomianki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 259 390 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Wa...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 8
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 9
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowiecki Park Krajobrazowy. T...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Działka ROD z domkiem Praga Południe
    1 / 7
    Działka ROD z domkiem Praga Południe

    Warszawa

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek ROD – Warszawa Praga Południe Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny domek w standardzie całoroczny położony na terenie ROD w atrakcyjnej części Pragi Południe. Idealny...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.
    1 / 11
    Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.

    Warszawa

    • 60 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 60 m2 posadzony na działce 600 m2 33 km od Montany - Bułgaria. Akt notarialny. Cena 15 000,00 Euro plus koszty Notariusza - w Bułgaria Bardzo dobry dojazd z Sofii do...

  • Dom Tarczyn rynek pierwotny ul.

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem.Parter:- kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą- ła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Dom Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w cenie działki. - do negocjacjiPolecam budynek wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą.W związku z dużą...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m² | działka 1001 m² | otulina Parku ChojnowskiegoNa sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m²,...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Willa z klimatem. Bezpośrednio?
    1 / 9
    Willa z klimatem. Bezpośrednio?

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu jest aktualne Bezpośrednio - 1750000 zŁ . Sprzedam wille położoną w Pruszkowie w dzielnicy Żbików w idealnej lokalizacji, w sąsiedztw...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Echa Leśne

    Warszawa » Białołęka » ul. Echa Leśne

    • 1 935 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m², na ogrodzonej działce 419,18 m², w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 12
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m, p...