• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan

    Warszawa

    • 15 076 950 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W północnych Włoszech, nad morzem Liguria iw doskonałej lokalizacji panoramicznej, sprzedana jest bardzo dostępna willa z wewnętrznymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi oraz ła...

  • We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si

    Warszawa

    • 5 003 640 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, pięć minut od jeziora Bracciano i pięćdziesiąt minut od międzynarodowego lotniska rzymskiego lotniska Fiumicino i centrum Rzymu, na sprzedaż luksusowej willi...

  • We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.
    1 / 8
    We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.

    Warszawa

    • 94 922 117 zł cena
    • 5 760 m2 powierzchnia
    • 16 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, niedaleko Neapolu i niedaleko słynnych zabytków Pompei i Paestum, hotel jest nowoczesnym hotelem, zbudowanym w zabytkowym, funkcjonalnym i przyjaznym budyn...

  • we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio
    1 / 8
    we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio

    Warszawa

    • 26 739 840 zł cena
    • 460 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, w Umbrii, w regionie włoskim bogatszym niż Miasto Sztuki, historii i naturalnych obszarach o wartości środowiska, sprzedał wielki majątek w pobliżu miasta Gu...

  • Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.
    1 / 8
    Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.

    Warszawa

    • 5 260 875 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, kilka minut od plaż i sosnowych lasów Morza Adriatyckiego, niedaleko jezior Lesina i Varano, i jednego z najpiękniejszych obszarów turystycznych Puglia, ko...

  • Dom Warszawa Wilanów, Kępa Zawadowska ul. Kwarty

    Warszawa » Wilanów » ul. Kwarty

    • 3 299 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 12 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom/dworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa ZawadowskaWyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiż...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 650 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 950 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,...

  • Unikatowy dom do własnej aranżacji
    1 / 16
    Unikatowy dom do własnej aranżacji

    Otwock

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! DOM Z HISTORIĄ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, unikatowy dom wolnostojący z częścią usługową usytuowany na pięknej działce o powierz...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Atrakcyjny Segment Środkowy w Zgorzale

    Zgorzała » ul. Storczykowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny środkowy segment położony w zielonej i spokojnej części Zgorzały (gm. Lesznowol...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW!
    1 / 3
    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ P...

    Warszawa

    • 2 590 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW! Powierzchnia użytkowa: 196,5 m2. Działka: 226 m2. Rok budowy: 2013 Kameralny segment w prestiżowej loka...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 12
    Dom w cichej okolicy

    Jastrzębie

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka, 3 kondygnacje plus jedna kondygnacja -piwnice z garażem każda ok.75 metrów, strych 94 m. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, gładzie na ścianach. Całkow...

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Piękny Dom w Radości
    Piękny Dom w Radości

    Warszawa

    • 2 470 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży komfortowy dom, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość jest położona w Radości. Powierzchnia użytkowa budynku 210m2, całkowita 260m2, działka zagospodarowana, ogr...