• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...

  • Bliźniak w super lokalizacji | bez PCC 2% | Super!

    Młochów

    • 990 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży developera. Oferujemy do sprzedaży 1/2 nowego domu w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 475m2. (własność)Dom sprzedawany jest w s...

  • Wyjątkowy dom z klimatem blisko lasu Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 1 480 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny, wyjątkowy dom z klimatem, dla tych którzy cenią ciszę, spokój i śpiew ptaków o poranku.Dom otoczony  pięknym ogrodem oraz  wysokimi drzewami na grani...

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w Michałowicach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz hali magazynowo - biurowej. Budynek I - powierzchnia 165m2 parterowy, zbudowany w 199...

  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji

    Młochów

    • 910 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży 1/2 nowego domu w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 475m2. (własność)Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim. W budowie. Oddanie do użytku listopad 2...

  • Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

    Otrębusy

    • 780 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości OtrębusyLokalizacja:  Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Dom parterowy 250m2 na dużej działce

    Kajetany

    • 2 700 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy o powierzchni 250m2 zlokalizowany w Kajetanach gmina Nadarzyn Budynek z 1999r, materiał cegła ceramiczna, podwójnie ocieplony, okna nowe drewniane, ogrzewanie olejo...

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...

  • Duży dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny

    Michałowice

    • 1 480 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej dzielnicy willowej pół bliźniaka /500 m2/. Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Na parterze salon 32 m2, dwie sypialnie po 18 m2, kuchnia i łazienka. Na pierwszy...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Atrakcyjna nieruchomość z klimatem

    Chylice

    • 1 500 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowo atrakcyjny dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce, z oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem, zamieszkałym przez ryby. Oczko otoczone jest bogatą roślin...

  • Ekskluzywny dom z basenem w pięknym ogrodzie.

    Michałowice » ul. Kościuszki

    • 3 000 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący o oryginalnej architekturze posadowiony w pięknym ogrodzie. Posesja jest usytuowana w bocznej cichej ulicy. W sąsiedztwie wille i domy jednorodzinne. Dom składa s...

  • Posiadłość na działce 2600 m2 w Warszawie

    Warszawa » Ursus

    • 4 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania posiadłość na działce 2600 m2 w Ursusie. W jej skład wchodzą 2 domy: Pierwszy o powierzchni 220 m2 z roku 2003 i drugi o powierzchni 150 m2 z roku 1937 po kapitalny...

  • Funkcjonalny dom z lokalem użytkowym.

    Pruszków » al. Jerozolimskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni całkowitej 360 m2 łącznie z lokalem użytkowym i piwnicą na działce 660 m2 przy jednej z głównych tras w kierunku Warszawy.Parter domu zajmuje lokal/magazyn oraz p...

  • Sadyba-233 m, 427 m działka, 6 pokoi - polecam !

    Warszawa » Mokotów

    • 3 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 13 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 427 mkw. Dom o powierzchni użytkowej 233 m2 z 6 pokojami.Doskonale położony - cicho i spokojnie.Powierzchnia...

  • Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony na działce MU (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + garaż), parter oraz piętro wybudowane w technologii ka...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 299 999 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze.BEZ PCCDom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z:- parteru - s...