• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna

    Warszawa

    • 2 888 800 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 17 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w spokojnym otoczeniu oferują prywatność, przemyślane układy oraz ogród i taras, zapewniając wygodę blisko miasta. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizj...

  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Dom Góra Kalwaria rynek pierwotny ul.

    Góra Kalwaria

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż
    1 / 14
    Nowy Dom w Czersku na Sprzedaż

    Góra Kalwaria

    • 790 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcj...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...