• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(817)
  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 629 801 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 1 - realizacja - II kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 2 880 800 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 498 815 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby

    Warszawa

    • 1 498 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury. Ni...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 690 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
    1 / 16
    Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 8 600 000 zł cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 11 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m² | 7 pokoi | działka 3318 m² | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Włochy, Techników
    Dom Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzie...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 1 895 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż)  z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Dom 123 m2 w zabudowie bliźniaczej.

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 123,2 m2 w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, gmina Góra Kalwaria. (5 minut jazdy do centrum Góry Kalwarii)Możliwość skredytowania zak...

  • Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 050 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 13 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokali...

  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska

    Warszawa

    • 1 053 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 5...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Zygmunta Pawlaczyka

    Warszawa » Ursynów » ul. Pawlaczyka

    • 2 900 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu p...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...