• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(840)
  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM Brwinowa ⭐⭐⭐⭐⭐

    Brwinów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 83 m², położony na działce o powierzchni 1014 m². Opis nieruchomości:Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pełnej cegły. •...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Duża działka,dom,ogród,Centrum Łomianek,przystanek

    Łomianki » ul. Warszawska

    • 2 800 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 222 m 2 , na dużej działce pow. ok 1500 m 2 , w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i dostępu do infrastruktury miejskiej .Jedna z...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Przewodowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przewodowa

    • 2 870 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ca.200m2, zlokalizowany w najładniejszej części Wesołej. Dom umiejscowiony na działce o pow. 806m. W części dziennej znajduje się s...

  • Unikatowa willa do zamieszkania lub pod usługi
    1 / 15
    Unikatowa willa do zamieszkania lub pod usługi

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość na sprzedaż położoną w najbardziej malowniczej lokalizacji powiatu wyszkowskiego. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Dom w cichej zielonej okolicy
    Dom w cichej zielonej okolicy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 072 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Modlińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Modlińska

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa Wawer, Radość ul. Drwali

    Warszawa » Wawer » ul. Drwali

    • 3 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy -...

  • Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski
    1 / 8
    Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski

    Warszawa

    • 1 289 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość: - segment środkowy, o powierzchni ok. 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2. - Stan deweloperski (do wyk...

  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Warszawa

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Warszawa Wesoła ul. Sportowa

    Warszawa » Wesoła » ul. Sportowa

    • 4 570 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Warszawie - Wesołej Zielona- Grzybowa. Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i bardzo przestronna rezydencja, Posiadłość położona jest w otulinie Mazowieckiego Parku Kr...