• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ożarowem Mazowieckim

(840)
  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Blisko szkoły ,dom, oddzielny garaż,duża działka .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Wyjątkowy dom 6 sypialni | Cisza i natura

    Nowa Wieś

    • 1 530 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prestiżowy dom inwestycyjny | Cisza, przestrzeń i natura | 1000 m² działkiSą miejsca, w których naprawdę odpoczywa głowa.Ten dom j...

  • Nowoczesny bliźniak z ogrodem Bramki gm. Błonie

    Bramki » ul. Familijna

    • 900 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniaki Bramki Familijna – nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloper...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Przedwojenna willa „Nadbuże” | ogród 2200m2

    Milanówek » ul. Słowackiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Willa „Nadbuże” – zabytkowa rezydencja w sercu Milanówka Ponadczasowa elegancja, historia miejsca i nieograniczony potencjał W jed...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjny Segment Środkowy w Zgorzale

    Zgorzała » ul. Storczykowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny środkowy segment położony w zielonej i spokojnej części Zgorzały (gm. Lesznowol...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW!
    1 / 3
    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ P...

    Warszawa

    • 2 590 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW! Powierzchnia użytkowa: 196,5 m2. Działka: 226 m2. Rok budowy: 2013 Kameralny segment w prestiżowej loka...

  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • DOM DO ADAPTACJI NA SPRZEDAŻ – OKAZYJNA CENA!

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość z...

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Okazja DOM wolnostojący z 2 wiatami 4 pokoje LUX!

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Kasztanowa

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY z dwoma wiatami na samochody (prawa i lewa strona), a więc nie ma ścian wspólnych z domem obok. Dom jest usytuowany przy ulicy gminnej szerokość 8 m...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Dom Kiełpin rynek pierwotny

    Kiełpin

    • 1 059 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Piękny Dom w Radości
    Piękny Dom w Radości

    Warszawa

    • 2 470 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży komfortowy dom, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość jest położona w Radości. Powierzchnia użytkowa budynku 210m2, całkowita 260m2, działka zagospodarowana, ogr...

  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...